mana.ir

کد خبر: ۹۰۰۲۹ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۴ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

ثبت رکورد تخلیه و بارگیری یکی از بزرگترین کشتی‌های کانتینری

شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا ناحیه جنوب شرق موفق شد، در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات تخلیه و بارگیری یکی از بزرگترین کشتی های کانتینری اقیانوس پیما را انجام دهد.

به گزارش مانا، مدیر شعبه کانتینری ناحیه جنوب شرق شرکت سینا گفت: کارکنان این شرکت موفق شدند عملیات تخلیه و بارگیری بر روی یکی از بزرگترین کشتی‌های کانتینری اقیانوس پیما که در ترمینال دو کانتینری بندر شهید رجایی پهلو گرفته بود را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بهره وری به پایان رسانند.
مسعود فربود افزود: حجم عملیات این کشتی ۱۷۵۴۴ TEU کانتینر و نُرم استاندارد آن ۱۰۳ باکس کانتینر در ساعت بوده که پرسنل عملیات شرکت سینا موفق به کسب نرم ۱۴۱ باکس کانتینر در ساعت بر روی این شناور شده‌اند.
وی برنامه ریزی مناسب، انسجام زنجیرۀ عملیات، به روز بودن نرم افزار‌های کانتینری، آماده به کاری تجهیزات و تکیه بر دانش بومی و ایرانی را علل کسب این موفقیت دانست و تصریح کرد: شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا به عنوان بزرگترین پورت اپراتور بندری کشور، ظرف سال‌های گذشته بار‌ها موفق به کسب رکورد‌های برتر عملیاتی بر روی کشتی‌های کانتینری در بندر شهید رجایی شده است و هم اکنون بیش از ۵۰ درصد عملیات کانتینری کشور توسط این شرکت انجام می‌شود.
مدیر شعبه کانتینری ناحیه جنوب شرق شرکت سینا اعلام کرد: در سال گذشته ۷۶۰ هزار TEU کانتینر و در دو ماهه اول سال جاری نیز ۱۳۵ هزار TEU کانتینر توسط این شرکت در بندر شهید رجایی که بیشترین عملیات کانتینری را در کشور داراست، جابه جا شده است.
ثبت رکورد تخلیه و بارگیری یکی از بزرگترین کشتی‌های کانتینری
ثبت رکورد تخلیه و بارگیری یکی از بزرگترین کشتی‌های کانتینری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین