mana.ir

کد خبر: ۹۰۰۰۲ |
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۶ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

تقدیر وزیر کار از شرکت ملی نفتکش ایران

وزیر تعاون، کار و رفاه ‎اجتماعی از شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان بنگاه برتر اقتصادی تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش مانا، شرکت ملی نفتکش ایران در همایش تجلیل ازعملکرد بنگاه‎ های اقتصادی برتر(جهش تولید و بهره وری) که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، براساس ویژگی‌ها و شاخص‌های کیفی جهش تولید به‌عنوان بنگاه برتر بازنشستگی کشوری انتخاب و کاپیتان سردشتی مدیرعامل شرکت موفق به کسب نشان ممتاز شد.

  علاوه بر کسب این موفقیت، شرکت ملی نفتکش ایران در این همایش بار دیگر مورد تقدیر قرار گرفت و به‌عنوان بنگاه برتر بهره‌وری در زمینه حمل‌و‌نقل نیز معرفی و تجلیل شد. شرکت ملی نفتکش ایران به‌رغم تمام تحریم‌های ظالمانه و فراگیری کرونا با بهره‎ گیری از تمام ظرفیت‎های عملیاتی خود همواره در خدمت منافع ملی و تداوم جریان صادرات نفت و فراورده‌های نفتی کشور بوده و در این مسیر تلاش کرده است تا به بهره‌وری و کارآیی مطلوب نیز دست پیدا کند.
این شرکت با در اختیار داشتن ۷۰ کشتی نفتکش، مالک بزرگ‌ترین ناوگان نفتی دنیا است و اولین و قدیمی‌ترین کشتیرانی نفتی خاورمیانه و غرب آسیا محسوب می‌شود.
شرکت ملی نفتکش در راستای تکیه بر توانمندی‌های داخلی و جهش تولید، طی سه سال گذشته، تعمیرات کشتی‍‍‍‍های خود را به مجتمع های تعمیراتی داخلی واگذار کرد و در این راستا ضمن اشتغال‍زایی چند هزار نفری، از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین