mana.ir

کد خبر: ۸۹۹۶۲ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

شرکت ملی نفت دریانورد استخدام می‌کند

فراخوان سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی وزارت نفت برای ثبت‌نام رشته‌های مورد نیاز عملیات دریا و دریانوردی منتشر شد.

به گزارش مانا، اداره تأمین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد:‌ "به‌منظور تأمین بخشی از نیازمندی‌های این شرکت در بخش‌های عملیات دریا و دریانوردی از میان نیروی انسانی متخصص و شایسته، ایجاد بانک اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است.

بدین‌منظور از دانش‌آموختگان واجد شرایط و علاقه‌مند دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی، ‌اختصاصی و رشته گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز به پایگاه اینترنتی jad.mop.ir مراجعه و در صورت تمایل نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اقدام کنند.

شایان ذکر است که تأمین نیازهای نیروی انسانی به‌صورت غیردائم برای سمت/وظایف خاص تخصصی و از میان داوطلبان موجود در بانک اطلاعاتی یاد شده و از طریق انجام ارزیابی روان‌شناختی و مصاحبه‌های فنی - تخصصی براساس نوع مشاغل مورد نیاز و نیز طی دیگر مراحل و تشریفات به‌کارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط مجری در صنعت نفت انجام می‌شود."

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین