mana.ir

کد خبر: ۸۹۷۴۰ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

پورتال جامع دریانوردان در بندر چابهار راه‌اندازی شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات الکترونیکی به دریانوردان از طریق سامانه جامع دریانوردان خبر داد.

به گزارش مانا، بهروز آقایی از راه‌اندازی سامانه جامع دریانوردان در راستای ارائه خدمات الکترونیکی، حذف مراجعه حضوری و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به دریانوردان خبر داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان افزود: هر دریانورد می‌تواند از طریق آدرس اینترنتی https://sp.pmo.ir‌ نسبت به ارسال درخواست اسناد اقدام و با شرط فراهم کردن همه شرایط احراز، گواهینامه‌های مهارت و شایستگی خود را در ظرف کمتر از سه روز کاری و شناسنامه دریانوردی(SID) را دو روز بعد از صدور مجوز نهاد گذرنامه ریاست جمهوری از طریق پست دریافت کند.

وی خاطرنشان کرد: جهت سهولت و سرعت بیشتر در ارسال و دریافت اسناد دریانوردان، تفاهم نامه ای فی مابین سازمان بنادر و دریانوردی با شرکت ملی پست منعقد شده است.

آقایی تصریح کرد: سامانه اینترنتی اعلام شده کاملاً دریانوردمحور بوده و نیازی به مرجع واسطی برای صدور اسناد نیست و دریانوردان می‌توانند با مراجعه به آدرس ذکر شده تمامی امور مرتبط با اسناد دریانوردی و آزمون‌های دریانوردی خود را مدیریت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین