mana.ir

کد خبر: ۸۸۶۷۰ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۰۸ دی ۱۳۹۹
در راستای مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی صورت پذیرفت؛

اتمام واگذاری 4 موج شکن چندمنظوره مردمی استان سیستان و بلوچستان

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، از واگذاری چهار موج شکن چندمنظوره (اسکله‌های مردمی) در سواحل استان در جهت منافع عامه و اشتغال پایدار ساحل نشینان به اداره کل شیلات خبر داد.

به گزارش مانا، مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان درباره واگذاری موج شکن های مردمی استان اظهار کرد: از سال ۸۷ احداث شش باب موج شکن چندمنظوره در سواحل استان آغاز شد و تعداد چهار باب از این سازه ها پس از اتمام و طی نمودن دوران تضمین سازه ای مطابق تشریفات کمیسیون تحویل و در راستای اجرای مصوبه هیأت دولت به اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان واگذار شد.
بهروز آقایی افزود: این اقدام در راستای مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی، حفظ حقوق عامه در سواحل استان، محرومیت زدایی و اشتغال پایدار صورت گرفت و بر همین اساس؛ موج شکن‌های رودیک در سواحل شهرستان دشتیاری، و گوردیم، بیردف و جد در سواحل شهرستان کنارک جهت بهره برداری به اداره کل شیلات استان واگذار گردید.
مدیر کل بنادر و دریانوردی و دبیر کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان (ICZM) تصریح کرد؛ با تصویب واگذاری موج شکن‌های سواحل جنوب کشور توسط هیئت دولت؛ استان سیستان و بلوچستان به عنوان اولین استان و پیشرو در این زمینه بوده که در جهت اجرای مصوبات دولت گام برداشته تا ضمن مدیریت زمان، فرصت های اشتغال برای مردم ساحل نشین نیز فراهم گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین