mana.ir

کد خبر: ۸۸۶۶۲ |
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۰۸ دی ۱۳۹۹
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

مجتمع بندری نگین در فاز نخست در سطح ۴۰ هکتار اجرا شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مجتمع بندری نگین در فاز نخست در سطح ۴۰ هکتار اجرا شد که از طریق یک راه دسترسی سه کیلومتری به بزرگراه خلیج فارس متصل شده است.

مجتمع بندری نگین در فاز نخست در سطح ۴۰ هکتار اجرا شد
 
به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، سیاوش ارجمندزاده در جریان بازدید مشاور معاون اول رئیس جمهور از بندر بوشهر گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این اداره کل و طرح توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین ارائه کرد و اظهار داشت: افق توسعه بندر بوشهر و تبدیل آن به یک بندر نسل سومی با اجرایی شدن جزیره نگین و اتصال آن به راه آهن و استقرار صنایع ارزش افزوده‌ای در پسکرانه مجتمع بندری نگین خواهد بود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اضافه کرد: بندر بوشهر دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالا و ویژه‌ای در حوزه دریایی، بندر‌ی است که این مهم لزوم توجه هر چه بیشتر مسئولان را طلب می‌کند.

ارجمند‌زاده عنوان کرد: مجتمع بندری نگین در فاز نخست و در حال حاضر دارای ۴۰ هکتار مساحت است که از طریق یک راه دسترسی سه کیلومتری به بزرگراه خلیج فارس متصل شده است و با احداث دایک حفاظتی که به موازات این راه دسترسی ایجاد شده امکان توسعه تا ۴۰۰ هکتار را دارا است.

گفتنی است، در ادامه این بازدید جلسه‌ای با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با فعالیت‌های اقتصادی، در سالن جلسات برج بندر برگزار شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین