mana.ir

کد خبر: ۴۲۳۵۹ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۳

آموزش کشتی های تانکر در مؤسسه آموزشی کشتیرانی

مدیرعامل موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری دوره آموزشی مقدماتی کشتی های تانکر در این مؤسسه خبر داد.

آموزش کشتی های تانکر در مؤسسه آموزشی کشتیرانیمهندس محمودرضا حق دوستی با اعلام این خبر به مانا گفت: این مؤسسه به منظور آماده کردن افسران ناوگان برای خدمت برروی کشتی های تانکر با اخذ مجوز از سازمان بنادر و دریانوردی اقدام به برپایی دوره های آموزشی کشتی های تانکر کرد.

وی ادامه داد :برگزاری دوره آموزشی مقدماتی کشتی های تانکر با همکاری اساتید به نام و دارای سابقه و تجربه طولانی در کشتی های نفتکش و حمل مواد شیمیایی انجام شده است.

مدیرعامل موسسه آموزشی کشتیرانی افزود: دانشجویان در دوره های آموزشی مذکور از کارگاه و شبیه ساز آموزشی مجهز به آخرین تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز بهره خواهند برد.

وی با بیان اینکه اولین دوره مقدماتی شناورهای حمل مواد نفتی اواخر سال گذشته با موفقیت و رضایت مندی کامل فراگیران به پایان رسید ادامه داد:در حال حاضر مؤسسه آموزشی کشتیرانی برای اجرای دوره مقدماتی و پیشرفته کشتی های تانکر به صورت ماهانه برنامه ریزی کرده است که افسران و علاقه مندان به این دوره آموزشی می توانند نسبت به ثبت نام در این کلاس ها اقدام کنند.

حق دوستی تاکید کرد: با برگزاری دوره های آموزشی مذکور ، نیازی به اعزام افسران ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به دیگر مراکز آموزشی جهت گذراندن دوره های مذکور نخواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین