۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷

ورود خودروهای سواری به کیش ممنوعیتی ندارد

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش از آزاد بودن ورود تمام خودرو‌های سواری به کیش در ایام نوروز خبر داد و گفت: محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
کد خبر: ۹۸۶۰۰

 

ورود خودروهای سواری به کیش ممنوعیتی ندارد

به گزارش مانا، عزت‌الله محمدی با اشاره به آمادگی کامل برای پذیرایی از گردشگران نوروزی در جزیره کیش، اظهار داشت: بیمه نامه و معاینه فنی از الزامات ورود خودرو‌های مسافران و گردشگران نوروزی به کیش است.

وی با بیان اینکه در زمینه ورود خودرو‌های سواری محدودیتی نداریم، افزود: محدودیت ورود شامل خودرو‌های ون، تاکسی و انواع وانت‌بار، کامیون، مینی‌بوس و اتوبوس در ایام تعطیلات نوروزی است.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش درباره نرخ حمل و نقل، گفت: برای جابه جایی کامیون هیچ گونه افزایش نرخ نداشتیم و شناور‌های حامل خودرو‌های سواری نیز با افزایش ۲۸ درصدی تعیین نرخ شدند.

محمدی ابراز داشت: افزایش نرخ بلیت‌های شناور ۲۶ درصد و در نرخ‌ها نیز کلاس B با افزایش روبه‌رو بوده و شناور‌های کلاس A و B در حدود ۲۶ درصد و شناور‌های A پلاس نیز ۲۹ درصد افزایش نرخ داشته‌اند.

این مقام مسئول تصریح کرد: با برنامه ریزی کمیته ایمنی بنادر در اسکله‌ها، حوضچه‌ها و مسیر تردد شناور‌ها در بندرگاه کیش لوازم و اصول ایمنی تردد گردشگران فراهم شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: گروه‌های ایمنی در اسکله‌ها و بنادر تردد مسافران را نظارت می‌کنند و غواصان امداد و نجات نیز در حوضچه‌های مبادی ورودی دریایی کیش و چارک شبانه روزی فعال هستند.

برچسب ها: خودرو کیش
ارسال نظرات
آخرین اخبار