۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۵

یمن درباره حمله به کشتی رژیم صهیونیستی بیانیه داد

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد یک کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عرب و چند ناو جنگی آمریکا در دریای سرخ توسط ارتش یمن به‌طور مستقیم هدف قرار گرفت.
کد خبر: ۹۸۵۰۶

یمن درباره حمله به کشتی رژیم صهیونیستی بیانیه داد


به گزارش مانا​، «یحیی سریع» سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد نیروی دریایی ارتش یمن با استعانت از خداوند متعال با تعدادی موشک، یک کشتی رژیم صهیونیستی «MSC SKY» را در دریای عرب به صورت مستقیم و دقیق هدف قرار داد.

وی افزود چند ساعت پس از حمله مذکور، در عملیاتی دیگر، نیرو‌های مسلح یمنی با چندین پهپاد و موشک چند کشتی جنگی آمریکا را هدف قرار دادند.

سرتیپ سریع در این بیانیه تاکید کرد که نیرو‌های مسلح یمن تا زمان توقف جنگ غزه و لغو محاصره این باریکه به ممانعت از دریانوردی رژیم صهیونیستی یا تردد کشتی‌های عازم بنادر فلسطین اشغالی ادامه می‌دهند.

وی اعلام کرد ارتش یمن در دفاع از یمن و حمایت از ملت فلسطین، در انجام عملیات نظامی بیشتر در دریای سرخ و عرب علیه تمامی اهداف متخاصم تردید نخواهد کرد.

پیش از این، مرکز امنیت دریانوردی انگلیس اعلام کرده بود انفجار در نزدیکی یک کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی در جنوب‌شرق «عدن» باعث آتش‌سوزی در این کشتی شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار