mana.ir

کد خبر: ۹۶۲۷۲ |
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۰۵ تير ۱۴۰۲
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

قطری‌ها داوطلب سرمایه‌گذاری در بندر دیّر هستند

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با بیان اینکه قطری‌ها داوطلب سرمایه‌گذاری در بندر دیّر هستند گفت: در همین راستا مطالعات ارزشمندی نیز پیرامون ظرفیت‌های توسعه‌ای این بندر انجام دادند.

قطری‌ها داوطلب سرمایه‌گذاری در بندر دیّر هستند

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، محمد شکیبی‌نسب در ارتباط ویدئو کنفرانسی با سرمایه‌گذاران قطری اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های بندری در اولویت پروژه‌های بنادر استان بوشهر بوده و در همین راستا توجه ویژه‌ای به جذب سرمایه‌گذاران توانمند داخلی و خارجی شده است.  

وی افزود: بندر دیّر از لحاظ جغرافیایی نزدیک‌ترین بندر کشور به قطر است که به تناسب این موقعیت استراتژیک در حوزه صادرات و ترانزیت تمرکز ویژه‌ای به بندر دیّر معطوف شده است.  
شکیبی نسب بیان کرد: با چشم‌انداز روشن توسعه صادرات به کشور‌های حوزه خلیج فارس طی یک سال گذشته پروژه محوطه سازی در بندر دیّر به سرانجام رسیده و اکنون عملیات اجرایی احداث چهار پست اسکله در بندر دیّر در دست انجام است.  
 مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: اکنون قطری‌ها داوطلب سرمایه‌گذاری در بندر دیّر هستند که در همین راستا مطالعات ارزشمندی نیز پیرامون ظرفیت‌های توسعه‌ای این بندر انجام دادند.  
شکیبی نسب یادآور شد: سرمایه‌گذاران قطری در تداوم نگاه مثبت خود برای سرمایه‌گذاری در بندر دیّر، امروز دوشنبه نیز به صورت میدانی از این بندر بازدید می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین