روز جهانی دریانورد بر دریانوردان دریادل مبارک باد

      
۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خبر داد:

پیشرفت ۵۰ درصدی جاده دسترسی مجتمع بندری نگین بوشهر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پروژه جاده دسترسی مجتمع بندری نگین به عنوان یکی از پروژه‌‎های مهم زیرساختی بنادر استان بوشهر اکنون در حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیمانکار متعهد شده پروژه را تا پایان سال تکمیل کند.
کد خبر: ۹۶۲۰۹

پیشرفت ۵۰ درصدی جاده دسترسی مجتمع بندری نگین بوشهر

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، محمد شکیبی نسب مجتمع بندری نگین را پسکرانه بندر بوشهر دانست و اظهار کرد: مجتمع بندری نگین بزرگترین طرح توسعه بندر بوشهر است.

وی با اشاره به ساخت تأسیسات زیربنایی و جاده دسترسی مجتمع بندری نگین افزود: براساس برنامه زمان‌بندی اجرای جاده دسترسی مجتمع بندری نگین در چهار قطعه پیش‌بینی شده است که تاکنون دو کیلومتر ابتدایی آن از سمت بزرگراه بوشهر – برازجان یک لایه آسفالت انجام شده و عملیاتی تکمیلی آن نیز در دست انجام است.
وی بیان کرد: بر‌اساس برنامه تعهدی پیمانکار از کیلومتر ۲ تا کیلومتر ۴.۲ تا ۳۱ تیرماه، مابقی پروژه تا کیلومتر ۷.۳ تا ۳۰ مهرماه و مابقی آن نیز تا پایان دی ماه امسال آسفالت می‌شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: مهمترین بخش پروژه زیرسازی و شمع کوبی برای اجرای پل فلزی جاده دسترسی مجتمع بندری نگین است که انجام شده و سازه‌های مورد نیاز تکمیل پل نیز در حال حمل و تخلیه هستند.
شکیبی نسب ادامه داد: مجتمع بندری نگین پس از اتمام جاده و همچنین بهره برداری از تاسیسات زیربنایی به صورت تمام و کمال آماده واگذاری به سرمایه گذاران بخش خصوصی می‌شود.
وی اظهار کرد: در حال حاضر نیز چندین سرمایه گذار توانمند داخلی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین اعلام کردند که سعی می‌شود از حضور آن‌ها نهایت استفاده برای رونق بندر صورت گیرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار