۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶

خط گردشگری دریایی بندرعباس به جزیره هنگام راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: برای اولین بار در استان، خط گردشگری دریایی بندرعباس به جزیره هنگام راه‌اندازی می‌شود.
کد خبر: ۹۵۲۳۳

خط گردشگری دریایی بندرعباس به جزیره هنگام راه‌اندازی می‌شود

به گزارش مانا به نقل از فارس، محمد محسنی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری هرمزگان امروز اظهار کرد: با هماهنگی و همکاری منطقه آزاد قشم و سازمان بنادر و دریانوردی، خط دریایی بندرعباس به جزیره هنگام در قالب تورهای گردشگری راه‌اندازی می‌شود.  
 
وی با اشاره به اینکه این تورهای گردشگری توسط شرکت دریا سفر هرمز برای اولین بار در استان انجام می‌شود، افزود: مسافران و گردشگران علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به‌تمامی دفاتر خدمات مسافرتی استان این تور را تهیه کنند.  
 
محسنی ادامه داد: در این تور گردشگری، برنامه‌های فرهنگی و موسیقی برای مسافران و گردشگران اجرا شده و ظرفیت‌های ساحلی و دریایی توسط افراد مسلط به مقوله دریا به گردشگران توضیح داده می‌شود.  
 
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان اظهار داشت: برگزاری تورهای دریایی علاوه بر آشنایی گردشگران با ظرفیت‌های ساحلی و دریایی استان، جذب گردشگری و توسعه گردشگری استان را به دنبال دارد.  
 
وی تأکید کرد: تردد تورهای دریایی به جزایر می تواند ضمن کمک مستمر و پایدار به جوامع محلی و توانمندی ساکنین، ظرفیت مشاغل و فعالیت‌های تکمیلی را نیز فراهم کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار