mana.ir

کد خبر: ۹۳۸۸۵ |
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۱
تا نیمه شهریور ماه ۱۴۰۱صورت گرفت:

جابه‌جایی بیش از یک میلیون نفر مسافر و گردشگر در بنادر شرق هرمزگان

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از جابه‌جایی بیش از یک میلیون نفر مسافر و گردشگر در پایانه‌های مسافری شرق هرمزگان تا نیمه شهریور ماه خبر داد.

به گزارش مانا، حمیدرضا محمدحسینی تختی با بیان اینکه  تا نیمه شهریور ماه سال جاری، یک میلیون ۱۵۷ هزار و ۹۹۰ نفر مسافر و گردشگر در بنادر مسافری شرق هرمزگان جابه جا شده‌اند اظهار داشت :مسیرهای سه گانه مرکز استان (بندرشهید حقانی، بندرشهید ذاکری و هرمز ) بیشترین تردد را به خود اختصاص داده‌اند.

 وی ادامه داد: بندر شهید حقانی با جابه‌جایی یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۱۳۲ نفر مسافر و گردشگر از میان بنادر مسافری در شرق استان، بیشترین میزان را با رشد ۶۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه نموده و پرتردد ترین پایانه مسافری دریایی کشور و استان بوده است.

وی افزود: بندر شهید باهنر که در مسیر مسافری  بین المللی به بندر شارجه پس از وقفه آن هم به دلیل شرایط متاثر از ویروس کرونا  از ابتدای سال فعالیت خود را از سر گرفته ، طی این مدت با جابه‌جایی هشت هزار و ۸۵۸ نفر مسافر و گردشگر رتبه دوم را در بین  بنادر مسافری شرق هرمزگان داشته است.

محمدحسینی تختی بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و مراقبتی و استفاده از ماسک در پایانه های مسافری دریایی کشور تاکید کرد و گفت: تردد در کلیه اماکن و شناورها منوط به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد. 

لازم به ذکر است؛ بنادر شرق هرمزگان جزء بنادر چند منظوره می باشد که در زمینه تجاری و مسافری بین المللی و داخلی فعالیت دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین