۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶

بندر «امیرآباد» معین گردشگری دریایی گلستان

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ویژگی‌های طبیعی گلستان برای فعالیت گردشگری دریایی قابل قبول بوده و برای شتاب بخشیدن در این حوزه، بندر امیرآباد معین آن معرفی می‌شود.
کد خبر: ۹۳۸۲۵

بندر «امیرآباد» معین گردشگری دریایی گلستان

به مجید علی‌نازی بعدازظهر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر بنادر و دریانوردی گلستان اظهار کرد: این سازمان از سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریایی استقبال کرده و تسهیلات کافی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ویژگی‌های طبیعی و زیرساختی گلستان برای فعالیت‌های گردشگری دریا در سطح قابل قبولی است و ما برای شتاب بخشیدن در این حوزه، بندر امیرآباد مازندران را به عنوان معین معرفی کرده‌ایم.

علی‌نازی ادامه داد: ۱۳۱ کیلومتر نوار ساحلی در گلستان وجود دارد که می‌توان با برنامه ریزی لازم، این استان را به هدف گردشگری تبدیل و رهگذران عبوری از این خطه را جذب کرد.

وی افزود: نجات و احیای خلیج گرگان و رسوب برداری کانال آشور و اختصاص بودجه برای اجرای این طرح، سمبل توجه ویژه دولت سیزدهم به گلستان است.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: جزیره آشوراده به تنهایی می‌تواند زمینه جذب گردشگران دریایی به گلستان را میسر کند و خوشبختانه این جزیره به طور خاص مورد توجه دولت است.

در این مراسم از خدمات هشت ساله اله یار اسعدی، مدیر بنادر و دریانوردی گلستان تقدیر و نورالله عباسی به عنوان سرپرست مدیریت بنادر و دریانوردی گلستان معرفی شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار