mana.ir

کد خبر: ۹۳۷۸۰ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۹ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۱

ششمین پخش زنده آکادمی سیراف سه‌شنبه برگزار می‌شود

فردا سه‌شنبه ششمین میزگرد پخش زنده (لایو) اینستاگرامی آکادمی دریایی سیراف برگزار می‌شود.

ششمین پخش زنده آکادمی سیراف سه‌شنبه برگزار می‌شود
به گزارش خبرنگار مانا؛ سه شنبه شب هفته جاری(پانزدهم شهریورماه)، ششمین میزگرد پخش زنده(لایو) اینستاگرامی آکادمی دریایی سیراف در ساعت 21 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.
بر اساس اعلام این آکادمی، موضوع ویژه این میزگرد «کشتی سازی‌ها و استانداردها» خواهد بود که تحت عنوان کلی «پایان صنعت کشتی سازی» برگزار خواهد شد.
در میزگرد یاد شده، حسن‌رضا صفری مدیرعامل موسسه رده‌بندی ایرانیان در برابر حسن ضیایی مؤسس و مدیر آکادمی دریایی سیراف می‌نشیند و با وی حول سه محور و موضوع مبتلابه مؤسسات رده‌بندی ایرانی گفتگو می‌کند.
از جمله این محورها می توان به رده بندی، الزامات بین‌المللی و ملی و رویکردهای نوین این حوزه اشاره کرد.
ضمناً صفری و ضیایی در رابطه با دو موضوع، چالش های پیش روی موسسات رده بندی داخلی و نقش تحقیقات و آموزش در پیشرفت این مؤسسات و الزامات تبدیل مؤسسات رده بندی داخلی به مؤسسات بین‌المللی و نقشه راه آن، بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
شایان ذکر است در حین برگزاری این میزگرد به سوالات مطرح شده از سوی بینندگان نیز از سوی مهمان و میزبان پاسخ داده خواهد شد.
گفتنی است حسن‌رضا صفری، مهمان ششمین پخش زنده(لایو) اینستاگرامی آکادمی دریایی سیراف کارشناس ارشد کشتی‌سازی است و دکترای مدیریت عالی کسب و کار دریایی را نیز در کارنامه علمی خود دارد.
لایو "کشتی سازی و استانداردها"  در آدرس syraf_maritime_academy در اینستاگرام برگزار می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین