mana.ir

کد خبر: ۹۳۱۳۹ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱
فرماندار بوشهر:

همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در رونق بخشی و تقویت بندر بوشهر الزامی است

فرماندار بوشهر با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و تجاری بندر بوشهر توسعه زیرساخت‌ها است گفت: همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در رونق بخشی و تقویت بندر بوشهر الزامی است.

همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در رونق بخشی و تقویت بندر بوشهر الزامی است

 

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، صالح رحیمی در بررسی مجتمع بندری نگین بوشهر ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده  در اجرای این مجتمع اظهار داشت: یکی از مزیت‌ها و فاکتور‌های ویژه و مهم اقتصادی در شهر بوشهر، رونق و تقویت اداره کل بنادر و دریانوردی به‌عنوان مجرای اصلی تجارت دریایی است.

وی افزود: برای تقویت بندر بوشهر و رونق هرچه بیشتر این بندر همکاری همه جانبه سایر دستگاه‌های اجرایی امری ضروری است تا پروژه‌های این مجمتع بندری هر چه زودتر بتواند روند تکمیلی خود را طی کند 

فرماندار بوشهر گفت: تسهیل و تسریع امور مرتبط با دستگاه‌های اجرایی شهرستان بوشهر در نتیجه بخشی طرح‌های توسعه‌ای مجتمع بندری نگین در واقع  تحقق شعار امسال «تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی» است.

رحیمی حضور نیرو‌های جوان و متخصص بومی در اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرسازی مجتمع بندری نگین را باعث افتخار دانست.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز در تشریح پروژه‌های مجتمع بندری نگین بوشهر اظهار کرد: یکی از پروژه‌های اولویت دار امسال برای مجتمع بندری نگین، احداث جاده به طول ۹.۵ کیلومتر و پُل به طول ۱۷۵ متر است که هم اکنون در حال اجرا بوده و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 محمد شکیبی نسب عنوان کرد: از دیگر پروژه‌های این مجتمع نیز می‌توان به تاسیسات زیربنایی شامل ۱.۵ کیلومتر راه اصلی، ۱.۵ کیلومتر راه فرعی، تونل انرژی (شامل تأسیسات آب، برق، اطفاء حریق) اشاره کرد که ابنیۀ آن اجرا شده و اکنون کار در آستانه ورود به مرحله اجرای تأسیسات قرار دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین