mana.ir

کد خبر: ۸۹۷۰۴ |
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل جدید منطقه آزاد انزلی معرفی شد

«علی اوسط اکبری مقدم» طی مراسمی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی معرفی شد.

به گزارش مانا، استاندار گیلان غروب یکشنبه در مراسم معارفه مدیر عامل جدید منطقه آزاد انزلی با تاکید بر ضرورت استقرار صنایع تبدیلی و پیشرفته و نیز برنامه‌ریزی برای رشد و ارتقا سرمایه‌گذاری در این منطقه، گفت: استفاده از مسیر کریدور چین، اکتائو، کاسپین برای ترانزیت کالا به کشورهای اروپایی بیش از پیش ضرورت دارد.

ارسلان زارع با تاکید بر اهتمام جدی برای تکمیل زیرساخت‌های تجاری از جمله سردخانه و انبار سرپوشیده در کاسپین، افزود: باید برای توسعه اقتصاد گیلان بین بنادر کاسپین و انزلی در رقابت با بنادر سایر استان‌ها، هم‌افزایی و هم‌پوشانی وجود داشته باشد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب، تاکید کرد: توجه به دغدغه‌های فعالان بخش خصوصی و رفع موانع بر سر راه سرمایه گذار بخش خصوصی بیش از پیش ضرورت دارد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیز در این مراسم اظهار کرد: مدیران مناطق آزاد باید تا آخرین لحظه مسئولیت خود با قدرت به کارشان ادامه دهند.

حمیدرضا مؤمنی افزود: بعد از نامگذاری سال جاری تحت عنوان تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری، چالش‌های و موانع جدی در مناطق آزاد شناسایی و راهکارهایی برای تحقق این شعار اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات موجود در حوزه پشتیبانی‌ها در مناطق آزاد مربوط به تأمین منابع است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین