mana.ir

کد خبر: ۴۸۳۷۱ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۱۱ تير ۱۳۹۳

کتاب دانستنیهای دریایی جهان چاپ می شود

کتاب دانستنیهای دریایی جهان که مولف آن یک کارشناس ارشد امور دریایی و بندری بزرگترین بندر تجاری ایران است، نیمه دوم سال جاری به چاپ می رسد.

کتاب دانستنیهای دریایی جهان چاپ می شودبهزاد الصفی، نویسنده این کتاب تخصصی دریایی دراین خصوص به خبرنگار مانا گفت: این کتاب با هدف آشنا شدن جامعه، با مباحث بندری و دریایی آماده چاپ شده است.
وی با اشاره با اینکه بیش از چهارهزار قطعه عکس دراین کتاب گردآوری شده است، تصریح کرد: این تصاویر دریایی از سراسر جهان در 50قسمت گردآوری شده و به چاپ خواهد رسید.
الصفی ادامه داد: کشتیرانی، ورزش های دریایی، بندر داری، گردشگری دریایی، شگفتی ها، سازه های دریایی، شیلات، و غیره ازجمله بخش های این کتاب است که کنار هرعکس به دو زبان فارسی و انگلیسی توضیحی در مورد هر عکس نوشته شده است.
این کارشناس امور دریایی با اظهار اینکه هرکدام از این تصاویر می تواند نمونه ایرانی نیز داشته باشد، گفت: تهیه عکس های این کتاب از 15سال قبل شروع شده و نیمه دوم سال جاری به چاپ خواهد رسید.
وی که تا پیش از این چهارعنوان کتاب دیگر نیز در حوزه بندری و دریایی به چاپ رسانده است، اضافه کرد: دراین کتاب آخرین فناوری های روز دنیا گنجانده شده و ممکن است جرقه هایی در ذهن مسوولان کشور ایجاد کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین