mana.ir

کد خبر: ۴۶۱۵۳ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰ - ۰۳ تير ۱۳۹۳

پیام مدیرعامل كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به دریانوردان

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت روز جهانی دریانورد ضمن تبریك این روز، تلاش جامعه دریانوردی در عرصه حمل‌ونقل دریایی را ستود.

پیام مدیرعامل كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به دریانوردان
به گزارش مانا متن پیام به شرح زیر است:
روز جهانی دریانورد فرصت مغتنمی است تا بار دیگر به تجلیل از انسان‌هایی بپردازیم كه از جان و آسایش خود مایه می‌گذارند تا چرخ عظیم صنعت حمل‌ونقل دریایی به حركت دائمی خویش ادامه دهد.
همگان به خوبی می‌دانند كه صنعت حمل‌ونقل دریایی كشور سال‌هاست در برابر تحریم‌های متنوع و فراگیر قرار دارد كه سمت‌وسوی بیشتر آنها بر صنعت كشتیرانی متمركز شده است اما به لطف الهی، تلاش، همدلی، دلسوزی و خدمات دریانوردان عزیز در جهت خنثی كردن تحریم‌های تحمیلی، توانمندی ناوگان ملی دریایی بار دیگر به اثبات رسید و گروه كشتیرانی همچنان نقش استراتژیك خود را در عرصه حمل‌ونقل دریایی ایفا می‌كند.
در این راستا روز جهانی دریانورد بهانه‌ای است تا از جامعه دریانوردی كشور كه با تلاش، همت و صبوری به جهانیان ثابت كردند كه ایران اسلامی شایستگی ایستادن در بالاترین قله جهان را دارد، تجلیل و قدردانی در خور جایگاه و منزلت رفیع آنان به عمل آید.
این جانب بر خود لازم می‌دانم تا روز چهارم تیر ماه مطابق با 25 ژوئن را به كلیه دریانوردان زحمتكش و غیرتمند این مرز و بوم به ویژه كادر دریایی گروه كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تبریك عرض كرده و از خداوند متعال برای تمامی آنان و خانواده‌های محترمشان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت نمایم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین