mana.ir

کد خبر: ۸۷۱۵۱ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۲۴ تير ۱۳۹۹

گفت‌و‌گوی ویدئو کنفرانسی مدیرعامل کشتیرانی با فرمانده کشتی کلاول /همه متحیر زحمات و شجاعت‌های شما شدند

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران: کاری که شما عزیزان انجام دادید در تاریخ به یادگار خواهد ماند. این اقدام شما ایران و دنیا را تحت تأثیر قرار داد و همه مقهور زحمات و شجاعت‌های شما شدند.

گفت‌و‌گوی ویدئو کنفرانسی مدیرعامل کشتیرانی با فرمانده کشتی کلاول /همه متحیر زحمات و شجاعت‌های شما شدند

به گزارش خبرنگار مانا، با ورود کشتی کلاول به بندرعباس مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدئو کنفرانس با فرمانده این کشتی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که با حضور رئیس هیئت مدیره، معاونان و جمعی از مدیران کشتیرانی صورت گرفت، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: تقدیری که ما از شما دریانوردان می‌کنیم در مقایسه با تقدیری که مقام معظم رهبری از شما داشتند، حتماً ناچیز است، در روز قبل با همکاران شما در کشتی پتونیا صحبت کردیم و به آنان و شما عزیزان بابت زحماتی که متحمل شدید، خداقوت عرض می‌کنیم.
 وی تصریح کرد: کاری که شما عزیزان انجام دادید در تاریخ به یادگار خواهد ماند. شاید شما عزیزان در کوران کار بودید و اهمیت این موضوع خیلی برایتان قابل لمس نبود ولی این اقدام شما ایران و دنیا را تحت تأثیر قرار داد و همه متحیر زحمات و شجاعت‌های شما شدند.

ان شاءا... با مرتفع شدن مشکلات ناشی از کرونا بتوانیم از نزدیک با شما و تمام همکارانی که همراه شما در این سفر بودند در تهران و جنوب کشور دیدار داشته باشیم.

وی افزود: بی تردید افتخاری که شما آفریدید هم برای خودتان، هم برای کشتیرانی و هم برای کشور ماندگار خواهد ماند.   

در ادامه این گفت و گو کاپیتان دانایی‌کنارسری فرمانده کشتی کلاول ضمن تشکر از حسن توجه مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: در این سفر دوستان به صورت حرفه‌ای و با روحیه بالا به من کمک کردند.

از حمایت‌های کارکنان خشکی تشکر می‌کنم و افتخار می‌کنیم که در این امر خطیر نقشی داشتیم و با افتخار در این شرکت خدمت می‌کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار