mana.ir

کد خبر: ۸۱۸۷۹ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۷

بررسی عملکرد شرکت تایدواتر با حضور وزیر راه

مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در حضور وزیر راه و شهرسازی به بررسی چالش‌ها و راهکار‌های موجود در خصوص فعالیت‌های بندری پرداخت.

به گزارش مانا از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه منتظر منصوری مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه، به همراه سایر مدیران این شرکت و شرکت‌های تابعه ضمن حضور در بندر امام خمینی (ره) از فعالیت‌های شرکت در حوزه‌های دریایی و بندری بازدید کردند.

بنابر این گزارش این سفر که با حضور وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به منظور افتتاح و بازدید از پروژه‌های مهم بندری و دریایی استان همراه بود، مدیرعامل شرکت تایدواتر گزارش جامعی از فعالیت‌ها و پروژه‌های در دست اقدام، چالش‌ها و راهکار‌های موجود ارائه کرد که مورد توجه وزیر راه و شهرسازی قرار گرفت.

در این سفر مدیران تایدواتر با تشکیل جلسه‌ای با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و سایر اعضاء هیات عامل به بررسی مشکلات سرمایه گذاری در طرح‌های بندری و دریایی و بازنگری در طرح‌ها و قرارداد‌ها پرداختند.

همچنین مدیرعامل هلدینگ تایدواتر و هیئت همراه با شرکت در جلسات اداری و تصمیم گیری ناحیه، با حضور مدیر و معاونین ناحیه خوزستان در جریان پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفته و با بررسی مشکلات، فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو به ترسیم افق چشم انداز پروژه‌های آتی پرداخته و تصمیمات راهبردی در این زمینه‌ها اتخاذ کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین