mana.ir

کد خبر: ۸۱۰۰۷ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - ۰۲ تير ۱۳۹۷
9 تیر در تهران برگزار می شود:

تجلیل از دریانوردان نمونه در روز جهانی دریانورد

گرامیداشت روز جهانی دریانورد با معرفی دریانوردان نمونه در تاریخ نهم تیر ماه از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در تهران برگزار می شود.

مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی بین المللی در گفت و گو با خبرنگار مانا با اشاره به این مطلب حمایت از سلامت دریانوردان را به عنوان شعار امسال روز جهانی دریانورد اعلام کرد و گفت: همه ساله 25 ژوئن همزمان با چهارم تیر ماه روز دریانورد در سراسر دنیا گرامی داشته می شود که در سال جاری نهم تیر ماه برای تجلیل از دریانوردان عزیز ایران اسلامی انتخاب شده است.

علی اکبر مرزبان افزود: در این مراسم که جمعی از مسئولان اجرایی از وزارتخانه های مختلف، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد ارگان های دریایی و برخی از دریانوردان عزیز حضور دارند از شهدای دریانورد سانچی تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی یاد آور شد: همچنین در این روز بیش از چهل نفر از دریانوران نمونه معرفی و از آنان تجلیل به عمل خواهد آمد.

مرزبان خاطر نشان کرد: در مراسم امسال تمام سعی و تلاش دست اندر کاران بر این اصل استوار است تا با حضور حداکثری مردم حرفه دریانوردی و نحوه خدمت رسانی آنان از طریق رسانه های گروهی به خصوص صدا و سیما شناسانده شود.

به گفته مرزبان به منظور حمایت از دریانوردان کارگروهی تشکیل شده تا مسائل دریانوردان داخلی همچنین دریانوردان خارجی فعال بر ناوگان ایرانی مورد بررسی قرار گیرد.  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین