mana.ir

کد خبر: ۶۳۰۰۳ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۵

گسترش همکاری IRISL و موسسه طبقه بندی .B.V

موسسه طبقه بندی .B.V در زمینه کشتی‌های حمل گاز ، تانکر و کشتی‌های فراساحلی با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران همکاری می کند.

گسترش همکاری IRISL و موسسه طبقه بندی .B.V
معاون دریایی بازاریابی و فروش مؤسسه طبقه‌بندی Bureav Veitas در گفت‌وگو با خبرنگار مانا ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای همکاری با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: مؤسسه B.V یکی از شرکت‌های پیش‌رو در انجمن بین‌المللی رده‌بندی (IACS) به شمار می‌آید که با تحت پوشش قرار دادن ناوگانی با ظرفیتی حدود 11.330 فروند کشتی از نظر تعداد کشتی جایگاه دوم را از آن خود کرده است. 
Paillette افزود: این شرکت با استفاده از تکنولوژی اطلاعاتی همچون محصولات Veri STAR راهکارهای مؤثری را که با حداقل هزینه و کمترین زمان برای صاحبان کشتی باشد برای اپراتورهای کشتی فراهم می‌کند. 
وی اظهار داشت: B.V به منظور تسهیل تصمیم‌گیری برای انجام عملیات و تقلیل هزینه‌ها برنامه‌ریزی و مطالعات فنی R&D را در سطحی پیشرفته در زمینه ایمنی و کیفیت توسعه می‌دهد و به عنوان یک شبکه گسترده جهانی پاسخگوی صاحبان کشتی در هر جای دنیا، در سریع‌ترین زمان ممکن است. 
وی در خصوص همکاری با IRISL در دوران پساتحریم گفت: مؤسسه طبقه‌بندی .B.V یک رابطه پایدار طولانی و همکاری گسترده‌ای را با IRISL تجربه کرده است و از اینکه ما می‌توانیم این رابطه را تقویت کرده و زمینه‌های همکاری بیشتری را با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم، خوشحالیم. 
معاون دریایی بازاریابی و فروش مؤسسه طبقه‌بندی B.V. تصریح کرد: مؤسسه طبقه‌بندی .B.V با داشتن تجارب فراوان و همکاری‌های گسترده با انواع کشتی‌ها، در بخش کانتینر و فله پیشتاز به شمار می‌رود.
Paillette افزود: موسسه طبقه بندی .B.V کشتی‌های بزرگ‌ترین شرکت‌های کشتیرانی در جهان را طبقه‌بندی می‌کند به عنوان مثال این موسسه تنها مؤسسه رده‌بندی است که انواع کشتی‌های بزرگ کانتینربر را در دست طبقه‌بندی دارد و این ظرفیت را دارد که با کیفیت بالا به کل ناوگان IRISL، خدمات خوبی ارائه دهد. 
وی در ادامه در خصوص مهم‌ترین ویژگی یک شرکت کشتیرانی گفت: صنعت کشتیرانی با چالش‌های متفاوتی روبه‌رو است و هر روز قوانین محیط‌زیستی جدیدی تصویب می‌شود. وظیفه B.V. یافتن سریع نیازهای واقعی بازار و ارائه خدمات صحیح به مشتریانش است.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه خدمات با کیفیت بالا در مؤسسه .B.V خاطر نشان کرد: در راستای نیل به این هدف ما یک شبکه گسترده و هماهنگ را با همکاری 2600 کارمند فنی دریایی، مهندسان دریانورد و بازرسان دریایی ایجاد کرده‌ایم که توسط 16 دفتر فنی محلی پشتیبانی می‌شوند. این پرسنل مجرب، برای اجرای قوانین و استانداردهایی که در بیش از 180 ایستگاه بازرسی که در 90 کشور جهان مستقر هستند حضور فعال دارند.
معاون دریایی بازاریابی و فروش مؤسسه طبقه‌بندی .B.V گفت: نکته مهم این است که یک مؤسسه رده‌بندی باید از نیازهای فنی کشتی‌ها مطلع باشد و به موقع خدمات لازم را ارائه دهد. 
برچسب ها: موسسه رده بندی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین