mana.ir

کد خبر: ۵۱۰۵۸ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - ۰۷ دی ۱۳۹۳

كشتیرانی دریای‌خزر برگزیده جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای كسب و كار

كشتیرانی دریای‌خزر در دومین جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای كسب و كار كه با رویكرد تجارب بهبود بهره‌وری پیش از ظهر امروز در مركز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، لوح سیمین دریافت كرد.

كشتیرانی دریای‌خزر برگزیده جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای كسب و كار
به گزارش خبرنگار ما، در این جشنواره كه با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیران و دست‌اندركاران، استادان دانشگاه و فعالان تولید و خدمات برگزار شد، فرهنگ‌سازی بهره‌وری، بررسی جایگاه مدیریت و رهبری، بررسی تجارت بهبود و ارتقاء بهره‌وری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در پایان این جشنواره در بخش معرفی و قدردانی از مجموعه‌های موفق در حوزه بهره‌وری از مدیرعامل كشتیرانی دریای‌خزر با اهداء لوح سیمین جشنواره قدردانی به عمل آمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
احسان رهبر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
با سلام و احترام
حواهشمند است در صورت امکان عکس و فیلم های مربوط به برگزاری جشنواره ملی بهره وری در هفتم دی ماه را به اینجانب ایمیل کنید که ضمن تشکر و قدردانی از سایت خبری شما ، به استحضار می رسانم ، متاسفانه علیرغم حضور بیش از 10 عکاس و فیلم بردار و خبر نگار ، حتی یک عکس از حاضرین و مدعوین شرکت ها در هیچ سایتی قرار داده نشده است و این انتشار گسترده همه عکس ها می تواند تبلیغ خوبی برای شما هم باشد. سپاسگزارم . تلفن 09123879987
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین