mana.ir

کد خبر: ۸۹۲۵۸ |
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

سواحل مجتمع گاز پارس جنوبی با عنوان "پویش سبز" پاکسازی شد

مسئول محیط زیست پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با هدف صیانت از محیط زیست سواحل کمپ دنا مجتمع گاز پارس جنوبی با عنوان "پویش سبز" پاکسازی شد.

سواحل مجتمع گاز پارس جنوبی با عنوان

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، مهدی ایمان‌دار با تاکید بر حفاظت از محیط زیست اظهار داشت: سواحل استراحتگاه دنا به همت کارکنان پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی و با محوریت واحد محیط زیست با همکاری واحد منابع انسانی پاکسازی شد.

مسئول محیط زیست پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: این مهم که با حضور گرم و مشتاقانه هیئت رئیسه پالایشگاه دوازدهم و همکاران زیر‌مجموعه برگزار شد نشانه همت و عزم کارکنان در صیانت از محیط زیست منطقه می‌باشد.

وی افزود: مدیریت پسماند مساله‌ای است که به دنبال پیشرفت زندگی اجتماعی انسان‌ها و افزایش تعاملاتشان با محیط زیست شکل گرفته است و امروزه این مساله یکی از ضروری‌ترین محور‌های توسعه پایدار محسوب می‌شود که بر محیط زیست تاثیر بسزایی دارد.

ایمان‌دار تاکید کرد: این پویش در راستای پایبندی به مسئولیت اجتماعی و با رویکرد اشاعه فرهنگ و اخلاق محیط زیستی و احترام به طبیعت و ایجاد یک فضای با نشاط کاری برنامه ریزی و اجرا شد.

حبیب‌الله رئوف سرپرست HSE پالایشگاه نیز ضمن تشکر از حضور سبز و ماندگار همکاران رسمی و پیمانی شاغل در این پویش سبز خاطر نشان کرد: پالایشگاه دوازدهم (فاز‌های ۲۲,۲۴) در راستای حفظ محیط زیست پیرامونی و تعهد و پایبندی به مسئولیت اجتماعی خود، گام‌های خوب و مؤثری با مشارکت دیگر واحد‌ها در این حوزه، من جمله افزایش پنج درصدی فضای سبز، کاهش ۰.۶ درصدی فلرینگ در جهت دستیابی به استاندارد‌های سازمان محیط زیست، تفکیک از مبدا پسماند، استقرار سطل‌های زباله در سواحل پرک و جلسه هم‌اندیشی با محیط زیست کنگان و ... برداشته است و این در حالی است که هنوز پالایشگاه دوازدهم در حال گذار بوده و تحویل نهایی نشده است.

در پایان زباله‌های جمع‌آوری شده به محل جمع‌آوری زباله‌های شهرستان کنگان انتقال یافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین