mana.ir

کد خبر: ۸۸۳۵۳ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - ۰۵ آذر ۱۳۹۹
رئیس اداره بندر و دریانوردی دیلم:

بندر دیلم در استان بوشهر به سامانه اعلام حریق تجهیز می‌شود

رئیس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم، سامانه اعلام حریق منطبق با استاندارد‌های روز دنیا در این بندر راه اندازی می‌شود.

بندر دیلم در استان بوشهر به سامانه اعلام حریق تجهیز می‌شود
 
به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، عبدالله رئیسی با تأکید بر توسعه زیرساخت‌های ایمنی بندر دیلم اظهار داشت: ارتقاء سطح ایمنی بندر دیلم، مورد توجه قرار دارد و در این راستا سامانه اعلام حریق منطبق با استاندارد‌های روز دنیا در این بندر راه‌اندازی می‌شود.

وی بیان کرد:  دتکتور دود مورد استفاده در این طرح از نوع ترکیبی نقطه‌ای نسل ششم است که قابلیت تشخیص حریق را طریق دود، حرارت و مونوکسید کربن را دارد.

رئیس اداره بندر و دریانوردی دیلم  ادامه داد: این طرح با هزینه‌ای بیش از ۳۰ میلیارد ریال و در ساختمان اداری بندر دیلم، ایستگاه آتش‌نشانی، ساختمان اداری گمرک، ساختمان کنترل و ترافیک دریایی بندر، ایستگاه تجسس و نجات دریایی و انبار‌های کالا و قضایی گمرک انجام خواهد شد.

رئیسی افزود: از دیگر قابلیت‌های این طرح امکان رصد سامانه از طریق اینترنت و از راه دور است که این امر می‌تواند در مانیتور کردن و تشخیص محل وقوع حریق برای تسریع حضور آتش‌نشانان هنگام بروز حادثه نقش مؤثری را ایفا کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین