mana.ir

کد خبر: ۸۷۷۹۲ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹
فرمانده نیروی دریایی سپاه:

اجازه نمی‌دهیم منافع ایران در خلیج فارس به خطر بیفتد

فرمانده نیروی دریایی پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز به لحاظ تجهیزات نظامی به نقطه‌ای رسیده‌ایم که توان مقابله با هرگونه سلاح دشمن را داریم و محکم در مقابل دشمن خواهیم ایستاد و اجازه نمی‌دهیم منافع ایران اسلامی در خلیج فارس و آب‌های سرزمینی از سوی دشمن به خطر بیفتد.

 

اجازه نمی‌دهیم منافع ایران در خلیج فارس به خطر بیفتد

سردار پاسدار علی تنگسیری در گفتگو با خبرنگار مانا افزود:آب‌های سرزمینی ما در خلیج فارس از امنیت بالایی برخوردار هستند و فرزندان این کشور شبانه روز آب‌های سرزمینی را پایش کرده  و تعرض به هیچ کشور بیگانه ای اجازه تجاوز نمی دهند.

وی به رصد ناوهای امریکایی در خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه اشاره کرد: نیروی دریایی سپاه و ارتش بر تنگه هرمز وخلیج فارس اشراف کامل دارند و حضور آمریکا در این منطقه هیچگونه امنیتی را به دنبال ندارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به آمادگی کامل این نیرو برای مقابله با هر نوع تهدید از سوی دشمنان جمهوری اسلامی در آبهای سرزمینی گفت: پاسخ سپاه به تجاوز دشمن کوبنده و پشتیبان کننده خواهد بود.

سردارتنگسیری با اشاره به الحاق ۱۸۸ پهپاد و ۱۱۲ فروند شناور رزمی در سال جهش تولید به نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: فرمان ولی امر مسلمین در نیروی دریایی سپاه در سال جهش تولید عملی شد و تا پایان سال نیز به ظرفیت توان نیروهای دریایی سپاه اضافه خواهد شد.

وی اظهار داشت: دشمنان داخلی و خارجی بدانند ملت ما در دوران جنگ تحمیلی همواره علیه ظلم و استکبار متحد بوده و کشورهای متخاصم نتوانستند خدشه‌ای به این مقاومت مردمی وارد کنند و دشمنان امروز هم بی‌شک نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اگر دشمن ملت ما را تهدید کند، ما نیز پاسخ او را با شدیدترین تهدید می‌دهیم، پیش از انقلاب برد موشک‌های وارداتی برای شناورهای وارداتی به ۴۵ کیلومتر محدود می‌شد در صورتی که امروز به همت جوانان توانمند سپاه پاسداران و وزارت دفاع، موشک‌های کروز ساخت داخل اهداف خود را با دقت در فاصله ۷۰۰ تا هزار کیلومتری مورد اصابت قرار می‌دهند.

وی گفت: در مقابل دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تا پای جان خواهیم ایستاد و میدان را در مقابل آنها خالی نخواهیم کرد و آسیب جدی به پیکره استکبار جهانی وارد می‌کنیم.

وی به آمادگی کامل نیروی دریایی سپاه و ارتش در حفاظت از آبهای خلیج فارس و مرزهای دریایی و مقابله با تهدیدهای دشمن اشاره کرد و گفت: در دفاع از مرزهای آبی و سرزمینی کشور تردید نمی کنیم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین