mana.ir

کد خبر: ۸۲۹۸۸ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۷ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
با تصویب شورای هماهنگی مدیران ارشد ارگان های دریایی:

نمایشگاه‌های دریایی به شکل فعلی برگزار نمی شوند

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست شورای هماهنگی مدیران ارشد ارگان های دریایی کشور گفت: بیست و ششمین همایش ارگان های دریایی نمایش اقتدار جامعه دریایی کشور خواهد بود.

به گزارش مانا، محمد راستاد با اشاره به ضرورت برگزاری هرچه بهتر گردهمایی سالانه مدیران ارشد ارگان های دریایی، از سازمان ها و شرکت های فعال دریایی و بندری خواست در برگزاری پررنگ تر  و با نشاط تر این رویداد، حداکثر مشارکت و همکاری را با سازمان بنادر داشته باشند.
در ادامه نشست شورای هماهنگی مدیران ارشد ارگان های دریایی کشور، اعضای این شورا با پیشنهاد سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر «تمرکز صرف این شورا بر برگزاری همایش سالانه» و «عدم  برپایی نمایشگاه دریایی به صورت فعلی تا اطلاع ثانوی» موافقت کردند.
هادی حق شناس؛ معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی نیز در خصوص موضوعات دو پنل تخصصی در بیست و ششمین همایش ارگان های دریایی در تهران، گفت: با توجه شعار همایش امسال، مبنی بر «کشتیرانی بهتر برای توسعه پایدار دریایی» دو پنل «آموزش ، اشتغال و حقوق دریانوردان»  و « الزامات کشتیرانی بهتر ، فرصت ها و موانع پیش رو» ارائه می شود.
به گفته وی، در پنل آموزش، اشتغال و حقوق دریانوردان درباره ارتقای سیستم آموزش دریانوردی و رفع موانع کارورزی دانشجویان، اشتغال دریانوردان ایرانی و خارجی بر کشتی های تحت مالکیت ایرانی و حقوق و منافع دریانوردان تبادل نظر خواهد شد.
عضوهیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: در پنل الزامات کشتیرانی بهتر، فرصت ها و موانع پیش رو، به موضاعاتی چون تامین ایمنی دریانوردی، تامین امنیت دریانوردی، حفظ محیط زیست دریایی و توسعه ناوگان دریایی با اتکا به توان داخلی پرداخته می شود.
شایان ذکر است بیست و ششمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور در روز ۲۸ بهمن ماه جاری به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در محل کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین