mana.ir

کد خبر: ۸۱۰۹۵ |
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۰۵ تير ۱۳۹۷

معاون اول رئیس جمهوری وارد رشت شد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، صبح سه شنبه در سفری یک روزه به استان گیلان، به منظور بازدید و افتتاح چند طرح و پروژه صنعتی، بندری و گردشگری در منطقه آزاد انزلی، وارد رشت شد.

به گزارش خبرنگار مانا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به همراه دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی، دکتر کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی و دکتر محمد سعیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه سردارجنگل رشت مورد استقبال مصطفی سالاری استاندار گیلان، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مدیران استان قرار گرفت.
 معاون اول رئیس جمهوری و هیئت همراه در این سفر کریدور حمل و نقل چین - قزاقستان - ایران را افتتاح می‌کند و همزمان با این رویداد، نخستین محموله تجاری از این کریدور وارد بندر کاسپین خواهد شد.
افتتاح بزرگترین مجموعه گردشگری-تفریحی آکواریوم، بزرگترین مجموعه گردشگری دریایی مارینا کشور، واحد صنعتی فومن شیمی، کریدور چین- قزاقستان- ایران (انزلی) و شرکت در نشست مدیران و فعالان اقتصادی و نشست مدیران عامل مناطق آزاد کشور به گیلان از برنامه های دکتر جهانگیری در سفر به استان گیلان است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین