mana.ir

کد خبر: ۷۸۴۱۴ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
24 بهمن:

همایش ارگان های دریایی در تهران برگزار می شود

مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور گفت: بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی ۲۴ بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد.

همایش ارگان های دریایی در تهران برگزار می شود
به گزارش مانا علی اکبر مرزبان با اشاره به زمان برگزاری بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی که پیش ازاین به دلیل لغو پروازها، منتفی شده  بود، اظهار کرد: بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی که قرار بود روزهای دهم و یازدهم بهمن ماه سال جاری در منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار، برگزار شود، به دلیل بارش برف و لغو پروازها منتفی شد.
وی افزود: با هماهنگی های بعمل آمده، همایش مذکور به میزبانی شرکت تایدواتر خاورمیانه روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی سپهر واقع در هتل بزرگ ارم تهران برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: برای کلیه افرادی که از آن ها برای حضور در این همایش ثبت نام بعمل آمد، دعوت نامه از سوی میزبان به آدرس این افراد، نهاد و شرکت مربوطه ارسال خواهد شد. چنانچه هر یک از مدعوین به هر دلیلی و حداکثر تا ظهر روز شنبه ۲۱ بهمن ماه سال جاری موفق به دریافت کارت دعوت نشوند با شماره تماس ۰۹۱۰۷۰۷۱۳۰۰ ( مجید کاوندی) تماس حاصل کرده  تا هماهنگی و اقدام لازم انجام شود.
به گفته مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور کلیه افرادی که برای حضور در این همایش اقدام به پرداخت حق ثبت نام کرده اند مجاز به حضور در همایش بدون پرداخت هرگونه وجهی خواهند بود. 
مرزبان در مورد جزئیات برگزاری همایش یاد شده، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت فوق العاده پیش آمده بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی یک روزه و به صورت فشرده تر برگزار می شود.
وی افزود: این همایش دارای مراسم افتتاحیه و اختتامیه است و سه پنل تخصصی آن طبق برنامه ریزی صورت گرفته و زمان اختصاصی برگزار می شوند. همچنین ساعت آغاز مراسم افتتاحیه ساعت ۰۸:۳۰ و پایان همایش ۱۸:۳۰ با نیم ساعت زمان شناور (حداکثر ساعت ۱۹) با توجه به وضعیت و شرایط حاکم بر همایش خواهد بود.
مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور با اعلام اینکه دبیرخانه بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی از ساعت ۰۷:۳۰ اقدام به پذیرش مدعوین و مهمانان خواهد کرد، گفت: انتظار می رود تمامی عزیزان به گونه ای برنامه ریزی کنند که حداقل نیم ساعت قبل از آغاز مراسم افتتاحیه در محل همایش حضور داشته باشند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین