mana.ir

کد خبر: ۷۱۰۷۸ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - ۰۵ دی ۱۳۹۵

ایران توانایی لازم در برابر تحریم های جدید آمریکا را دارد

آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: برجام توانست بسیاری از راههای بسته کشور در بخش کشتیرانی، بیمه، بانک و همکاریهای بانکی را باز کند.

ایران توانایی لازم در برابر تحریم های جدید آمریکا را داردبه گزارش مانا طی سفر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  به استان بوشهر،  محمد مهدی بنچاری مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، ضمن خوش آمد گویی به هیئت بازدید کننده، به تشریح برنامه های این اداره کل و ارائه گزارشی از طرح توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین پرداخت.
در ادامه این بازدید، آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در ساختمان برج بندراز نزدیک در جریان فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفتند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این بازدید اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران قابلیت و توانایی لازم را برای مانور دادن در برابر تحریم های جدید آمریکا دارد.
آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: تحریم های ظالمانه علیه ایران جریان مزاحمی است که ما باید در مقابل آن از جریانهای خاصی برای پاسخگویی به اقدامات آنان استفاده کنیم.
وی افزود: برخلاف منفی خوانی هایی که وجود دارد برجام موفق بوده و بسیاری ازمشکلات کشور را برطرف کرد.
آیت الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: برجام توانست بسیاری از راههای بسته کشور در بخش کشتیرانی، بیمه، بانک و همکاریهای بانکی را باز کند.
برچسب ها: بوشهر بازدید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین