mana.ir

کد خبر: ۶۴۸۴۳ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
به زودی:

خط کشتیرانی ژاپن به بندر شهید رجایی می آید

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان جدیدترین و بزرگترین کشتی رو- رو خط کشتیرانی K Line با ظرفیت 7500 خودرو در آینده ای نزدیک به بندر شهید رجایی سفر خواهد کرد.

خط کشتیرانی ژاپن به بندر شهید رجایی می آیدبه گزارش مانا ابراهیم ایدنی با اشاره به بازدید مدیران منطقه ای خط کشتیرانی K Line ژاپن از بندر شهید رجایی گفت : بازدید ژاپنی ها از بزرگترین بندر تجاری ایران به منظور برقراری مجدد خط لاینر کانتینری و تردد کشتی های RO-RO (حمل خودرو) به بندر شهید رجایی صورت گرفت.
وی افزود: خط کشتیرانی K Line با دارا بودن 68 کشتی کانتینری با ظرفیت 355 هزار TEU، هفدهمین خط برتر کشتیرانی کانتینری جهان است که حدود یک قرن سابقه فعالیت دارد و بیانیه ماموریت آن تمرکز بر مشتری گرایی و CRM است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تعداد کل ناوگان دریایی این کشتیرانی که شامل کشتی های رو- رو نیز است، 499 فروند است که در 54 مسیر دریایی جهان فعالند.
وی گفت: بر اساس اعلام مدیران این کشتیرانی، قرار است جدیدترین و بزرگترین کشتی رو- رو خط کشتیرانی K Line با ظرفیت 7500 خودرو در آینده ای نزدیک به بندر شهید رجایی سفر کند.
شایان ذکر است، بندر شهید رجایی به علت فاصله کوتاه از مسیر اصلی تردد بین قاره ای کشتی ها، با قرار گرفتن در محل تلاقی راهگذر ترانزیتی شمال – جنوب، مهم ترین کانون تجارت بین المللی ایران محسوب می شود. درشرایطی که بیش از 90 درصد جابه جایی محموله های تجاری کشور از طریق حمل و نقل دریایی صورت می گیرد، بندر شهید رجایی به تنهایی عهده دار بیش از 53 درصد حجم کل این مبادلات در زمینه ترانزیت، واردات، صادرات و سایر فعالیت های بندری است و تاثیرگذاری ویژه ای در اقتصاد منطقه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار