mana.ir

کد خبر: ۶۴۷۶۹ |
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵

انتصاب مدیر کل جدید گمرک بندرآستارا

مدیر کل جدید گمرک آستارا با حکمی از سوی مدیر کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، منصوب شد.

انتصاب مدیر کل جدید گمرک بندرآستارا
مدیر روابط عمومی گمرک آستارا در گفتگو با خبرنگار مانا افزود: طی حکمی از سوی دکتر کرباسیان، مدیر کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، رسول امیدی به سمت مدیر کل گمرک آستارا منصوب شد.
سید جواد محمدی افزود: همچنین در متن حکم صادره توسط ریاست کل گمرک از زحمات شهبازی ناظر گمرکات استان گیلان به عنوان سرپرست گمرک آستارا در طول مدت سرپرستی این گمرک قدردانی و تشکر شد.
به گفته وی در مراسم معارفه مدیر کل جدید گمرک آستارا که با حضور مدیران گمرک جمهوری اسلامی ایران و همچنین برخی از مسئولین استان ،شهرستان ،معانین وکارکنان گمرک آستارا برگزار شد، شفقی فرماندار آستارا نقش گمرک در توسعه اقتصادی و رونق تولید و تجارت کشور را مهم خواند و از همه تجار ومسئولان خواست با همکاری و همدلی از فعالیت های مثبت تجاری و گمرکی با هدف توسعه صادرات حمایت کنند تا آثار مثبت آن در رونق چرخه تولید و اشتغال زایی دیده شود.
وی یادآور شد:  معاون گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم با بیان اینکه در سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی تاکید وافری به توسعه برون زا و درون زا شده است، افزود:در راستای تولید، اشتغال زایی و نیز پویایی صادرات و واردات قدم های مهمی را می توان برداشت.
به گفته محمدی، رسول امیدی مدیر کل جدید گمرک آستارا، نقش گمرک در تقویت نظام اقتصادی را با اهمیت برشمرد و سازمان گمرک را سومین منبع در آمد کل کشور ذکرکرد و گفت:تاکید و اجرای دقیق و هماهنگ سامانه یکپارچه گمرکی ،از برنامه های اصلی گمرک الکترونیک است.
مدیر کل گمرک آستارا بیش از 19 سال سابقه خدمت در گمرک جمهوری اسلامی ایران را دارد ، که پیش از این در گمرکات استان همدان وکردستان مشغول به خدمت بوده که آخرین سمت ایشان مدیریت گمرک بانه است.
برچسب ها: گمرک آستارا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار