mana.ir

کد خبر: ۶۴۳۴۵ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۵

تسریع صدور اسناد دریانوردی در استان خوزستان

فرایند صدور اسناد دریانوردان در استان خوزستان تسریع یافت.

تسریع صدور اسناد دریانوردی در استان خوزستان
به گزارش مانا؛ معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به لزوم اجرای هر چه بهتر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت بیشتر دریانوردان  بنادر خوزستان، پس از اعمال دستور العمل های ابلاغی اداره کل امور دریانوردان سازمان بنادر و دریانوردی، فرم های درخواست گواهی نامه های دریانوردی و شناسنامه های دریانوردی در یک قالب واحد ادغام می شود.
علیرضا خجسته در تشریح مزیت های حاصل از اعمال این اقدامات اصلاحی، سهولت در بررسی و فرآیند صدور، تسریع در زمان صدور اسناد، کاهش هزینه قابل توجه دریانوردان، تسریع در اسکن مدارک و بایگانی پرونده ها و صرفه جویی در مصرف کاغذ را از اهم این موارد برشمرد.
وی در ادامه افزود: پیش از اعمال این تغییرات، دریانوردان متقاضی صدور اسناد دریانوردی می بایست طی مراحل جداگانه اقدام به پیگیری درخواست صدور این اسناد می کردند که موجب اطاله فرآیند مذکور می شد.
خجسته در تشریح اهداف واحد طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به دریانوردان را از اهم این اهداف عنوان کرد.
یادآور می شود مراکز آموزش دریانوردی در سطح استان خوزستان تحت مدیریت این اداره کل جهت آموزش، ارتقاء دانش و صدور گواهی نامه های شایستگی دریانوردی فعالیت می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین