mana.ir

کد خبر: ۵۲۳۷۶ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۳

تبدیل جزیره هندورابی به مرکز گردشگری

مدیر عامل منطقه آزاد کیش توسعه هندورابی را پشتوانه توسعه گردشگری کیش توصیف کرد وگفت: با تکمیل طرح جامع هندورابی و آغاز عملیات توسعه این جزیره٫ هندورابی به یکی از ظرفیت های خوب جزیره کیش درجذب گردشگران تبدیل می شود.

تبدیل جزیره هندورابی به مرکز گردشگریبه گزارش مانا،علی اصغر مونسان درحاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری ٫ هتلداری وصنایع وابسته ودومین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی با اشاره به آمار ورود گردشگران در9 ماهه نخست امسال که بیش از 1 میلیون ونهصد و48 هزار نفر بوده است تاکید کرد: این آمارها نشان دهنده جایگاه خوب جزیره کیش از نظر توسعه گردشگری درکشوراست.
وی گفت: آمارهای گردشگری وحوزه های مختلف نشان می دهد براساس اهداف تعیین شده درطرح جامع خوب پیشرفته ایم اگرچه درتوسعه ورشد گردشگری جزیره کیش هدف ما بسیار بالاتر ازاین آمارهاست.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به قوانین مناطق آزادوتمرکز درمدیریت که به عنوان پتانسیل ها‌ی ارزشمند وابزارهای کارآمد در رونق صنعت گردشگری به شمار می آیند افزود: براساس استراتژی دولت ماموریت جزیره کیش توسعه گردشگری است به همین منظور با بهره گیری از قوانین سهل تعریف شده برای مناطق آزاد که حامی سرمایه گذاران است و وجود مدیریت یکپارچه توسط سازمان منطقه آزاد کیش تلاش می کنیم به دروازه ورود گردشگران به کشور تبدیل شویم.
وی همچنین با تشریح فهرست پروژه های متعدد درزمینه های مختلف که دریک سال اخیردرجزیره کیش به بهره برداری رسیده ویا درحال ساخت هستند گفت: پروژه باغراه یکی از جاذبه های زیبای جزیره کیش است که این امکان را به گردشگران می دهد تا درطول حرکت درباغراه با نمادهایی از شهرهای مختلف کشور آشنا شوند.
مونسان توسعه هندورابی را پشتوانه توسعه گردشگری کیش توصیف کرد وگفت: با تکمیل طرح جامع هندورابی وآغاز عملیات توسعه این جزیره٫ هندورابی به یکی از ظرفیت های خوب جزیره کیش درجذب گردشگران تبدیل می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درپایان افزایش پروژه های درحال احداث ورشد درخواست های سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری درکیش را نشانه اقتصاد پویا دراین جزیره دانست وافزود: با حمایت های انجام شده از فعالان اقتصادی به خصوص فعالان گردشگری روند استقبال سرمایه گذاران از سرمایه گذاری درکیش رشد صعودی دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین