mana.ir

کد خبر: ۵۱۹۳۹ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۳
در سال 2014

توان جابه جایی کانتینر توسط DP World افزایش یافت

مقامات اپراتور ترمینالی اماراتی از جابه جایی 60 میلیون TEU کانتینر توسط این اپراتور و افزایش 8.9 درصدی نسبت به سال گذشته خبر دادند.

توان جابه جایی کانتینر توسط DP World افزایش یافت
به گزارش گروه بین الملل مانا، مناطق اروپا، خاورمیانه و آفریقا با جابه جایی 24.9 میلیون TEU در سال 2014 سهم بسزایی در این رشد ایفا كردند.
این میزان منجر به رشد جمعا 11.1 درصدی در این مناطق نسبت به سال 2013 شد.
افزایش توانایی جابه جایی در كانال انگلیس و بندر Embraport برزیل نیز 0.9 درصد از افزایش كل جابه جایی ها توسط این اپراتور را به خود اختصاص دادند. مناطق اقیانوس آرام و شبه قاره هند با افزایش 8.9 درصدی موفق به جابه جایی 27.8 میلیون TEU تحت نظر این اپراتور شدند. این در حالی است كه قاره آمریكا و استرالیا نیز با 1.06 درصد رشد، 7 میلیون TEU را جابجا كردند.
پیش از این مدیرعامل این شركت اپراتوری پنج درصد رشد جابه جایی ها را در سال 2014 تخمین زده بودند اما  DP World از این تخمین پا را فراتر نهاده و به رشد كلی 8.9 درصدی كل جابه جایی ها در سال 2014 رسید.
سلطان احمد بن سلیمان با اظهار رضایت از عملكرد این شركت در سال 2014 پیش بینی کرد: گسترش و افزایش حجم كالا در كشورهایی نظیر هلند، تركیه، هند و امارات متحده عربی در سال 2015 موجب رشد هر چه بیشتر جابه جایی ها تحت كنترل شركت DP World  شود.
وی همچنین از توسعه هاب بندری بلژیك و افتتاح منطقه آزاد تجاری جبل علی (JAFZA) در سال جدید خبر داد كه خود سهم بسزایی در افزایش جابه جایی ها ایفا خواهند كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین