mana.ir

کد خبر: ۵۱۱۴۱ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۱۱ دی ۱۳۹۳

تاکید ترکان بر سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد

اکبر ترکان مناطق آزاد را الگویی برای توسعه کشور دانست و بر سرمایه‌گذاری در این مناطق ‌برای توسعه صادرات ایران تاکید کرد.

تاکید ترکان بر سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد

به گزارش خبرگزاری مانا، دبیر شورایعالی مناطق آزاد در جمع مسئولان چابهار مناطق آزاد را الگویی برای کشور دانست و افزود: سرمایه‌گذاری در صنایعی که مزیت‌های صادرات را دارند از نیازهای توسعه‌ای است و کسب رتبه‌های بسیار خوب در صنایع سیمان‌، فولاد‌، پتروشیمی، خودروسازی و برق خود گواه این صنایع مزیت‌دار است.‌
اکبر ترکان ‌استفاده از ظرفیت‌ها و صنایع ‌منطقه چابهار را مورد تاکید قرار داد و خواستار حمایت از اقشار آسیب‌پذیر شد و گفت: یکی از هویت‌های مناطق آزاد صادرات بوده و توسعه‌ای فرامنطقه‌ای به همراه خواهد داشت.
‌حامدعلی مبارکی‌ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار نیز ‌در این نشست گفت: مابه دنبال عمران و آبادانی منطقه و کشور هستیم که این امر با شروع به کار این طرح‌ها با روند رو به رشدکنونی اتفاق خواهد افتاد.
حامد علی مبارکی مردم سیستان و بلوچستان را مردمی مرزدار و غیور دانست و افزود: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم‌ که به توسعه منطقه سرعت بخشد و این امر زمانی تحقق پیدا خواهد کرد که همه دارای نگاهی بلند باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین