mana.ir

کد خبر: ۴۸۱۷۵ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

سیستم جدید مخابراتی در بندر نوشهر راه اندازی شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی MF/HF-DSC با قدرت 500 وات در بندر نوشهر برای برقراری ارتباط با کشتی ها در هر نقطه از دریای خزر خبر داد.

سیستم جدید مخابراتی در بندر نوشهر راه اندازی شدبه گزارش مانا منوچهر تاتینا با اعلام این مطلب افزود: با نصب دستگاه های فوق،از هفته گذشته امکان برقراری ارتباط رادیو تلفنی و ارایه سرویس به پرسنل و فرماندهان کلیه کشتی ها در مناطق A2 و A3 و در هر نقطه از دریای خزر فراهم شد.
وی افزود:دریافت هرگونه پیام اضطرار در خصوص وقوع سوانح دریایی مانند آتش سوزی،تصادم و غرق شدن شناورها به منظور برنامه ریزی جهت اعزام ناجی و بالگرد برای کمک رسانی به مصدومان و بیماران شناورها از دیگر کارکردهای تجهیزات جدید مخابراتی می باشد.
تاتینا یادآور شد: تجهیزات مذکور به صورت دو بلیکیت شامل گیرنده ها و فرستنده ها به طور مجزا در ایستگاه رادیویی و ساختمان فرستنده واقع در موج شکن بندر نوشهر نصب و راه اندازی شد.
بر اساس این گزارش تجهیزات مخابراتی مذکور با اعتباری بیش از 10 میلیارد ریال در فضایی به وسعت 100 متر مربع، نصب و راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین