mana.ir

کد خبر: ۴۴۰۶۷ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

آغاز فراخوان حضور در همایش ICOPMAS

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز فراخوان شرکت در یازدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی با محوریت " نواحی ساحلی، فرصت ها و چالش ها" خبر داد.

آغاز فراخوان حضور در همایش ICOPMASبه گزارش مانا عباس کمالی با اعلام این خبر افزود: همایش ICOPMAS 2014 با محوریت « نواحی ساحلی، فرصت ها و چالش ها» و با هدف تقویت همکاری های فنی و تخصصی میان کشورهای منطقه و جهان و توجه و تمرکز بیش از پیش بر فرصت ها و چالش های موجود در نواحی ساحلی اوایل آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
وی ضمن دعوت از اساتید، دانش پژوهان، کارشناسان، متخصصان و صاحبنظران برای شرکت گسترده در این همایش، مهلت ارسال چکیده مقالات را تا تاریخ 19تیرماه اعلام و خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند برای ثبت نام، ارسال مقالات و یا دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی http://icopmas.pmo.ir مراجعه نمایند.
کمالی ضمن اشاره به چالش های فراروی سواحل استان هرمزگان در بخش های زیست محیطی و افزایش چشمگیر ساخت و سازهای غیرمجاز و همچنین لزوم شناسایی فرصت ها و ظرفیت های بالقوه این موهبت خدادادی، از کارشناسان و علاقمندان استان خواست تا با حضور مؤثر در این همایش، راهکارهای توسعه پایدار در سواحل استان را پیش روی تصمیم گیران قرار دهند.
شایان ذکر است، یازدهمین همایش بین المللی سواحل ، بنادر و سازه های دریایی(ICOPMAS 2014) در راستای تبادل آخرین دستاوردها، تجربیات و نوآوری های علمی و اجرایی در ابعاد ملی و بین المللی در پنج موضوع "هیدرودینامیک و مهندسی دریا"، "مدیریت سواحل و بنادر"،"مهندسی سواحل و بنادر"، "مهندسی فراساحلی و خطوط لوله" و "محیط زیست، ایمنی و امنیت دریایی" طی روز های سوم تا پنجم آذرماه سال جاری توسط سازمان بنادر و دریانوردی در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین