mana.ir

کد خبر: ۴۲۶۳۰ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳

مجلسی ها به بنادر می روند

نایب رئیس فراکسیون توسعه بنادر و صنایع دریایی مجلس از بازدید کمیته های تخصصی این فراکسیون از بنادر کشور طی هفته آینده خبر داد.

مجلسی ها به بنادر می روند
منصور آرامی در خصوص جلسه فراکسیون توسعه بنادر و صنایع دریایی به مانا گفت : بر اساس نتیجه ای که از این جلسه حاصل شد ، پنج کمیته فراکسیون متشکل از کمیته های سواحل و بنادر، شیلات و صیادی، صنعت دریا و فراساحل، آموزش و ایمنی و گردشگری هفته آینده از بنادر بازدید خواهند کرد.
وی در ادامه درباره اهم اقدامات این کمیته ها در بازدید از بنادر افزود: تمام تلاش کمیته های تخصصی فراکسیون این است که به مشکلات موجود در بنادر کشور رسیدگی و معضلات ناشی از این مسائل را شناسایی کنند .
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی افزود : برقراری قانون در بنادر از موضوعات مهم جلسه فراکسیون  توسعه بنادر و صنایع دریایی بود که در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد بعد از شناسایی مشکلات این قوانین توسط کمیته ها نوشته و اجرایی شود .
وی با اشاره به علت نارضایتی بخش خصوصی از صنعت گردشگری دریایی تصریح کرد : ما قبول داریم که در بخش گردشگری خصوصا بخش گردشگری دریایی هنوز اقدام موثری که رضایت بخش خصوصی را به همراه داشته باشد انجام ندادیم ، اما در صدد هستیم با ارائه طرح های جامع در این بخش هم از ظرفیت های گردشگری دریایی استفاده لازم را به عمل آوریم و همچنین رضایت بخش خصوصی را جلب کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین