mana.ir

کد خبر: ۴۲۶۱۴ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳

زیرساخت های گردشگری بندر کنگان توسعه می یابد

فرماندار کنگان از توسعه زیرساخت های گردشگری و توریستی در بندر کنگان خبر داد.

زیرساخت های گردشگری بندر کنگان توسعه می یابدبه گزارش مانا عباس تبرکی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی ایجاد مجموعه بزرگ گردشگری چشمه کنگان اظهار داشت: کنگان از شهرستان های مهم و تاثیرگذار در کشور است و بخش زیادی از درآمد کشور در این منطقه تامین می شود.
وی با تاکید بر لزوم تحقق شعار سال افزود: امسال توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده و تلاش برای تحقق شعار سال باید مورد تاکید باشد.
فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: مدیران شهرستان کنگان باید به صورت شبانه روزی و با مدیریت جهادی برای موفقیت و پیشرفت شهرستان همت کنند و در این مسیر هیچ کس نباید کم کاری کند.
تبرکی اضافه کرد: ایجاد کارگروه های تخصصی در کنگان برای تحقق شعار سال در دستور کار است و تاکنون چند کارگروه در شهرستان با حضور نخبگان انجام گرفته است.
وی بر لزوم توسعه زیرساخت های گردشگری و توریستی در بندر کنگان خبر داد و افزود: با توجه به وضعیت خاص این شهرستان به دلیل گسترش حوزه صنعت و محدود شدن امکانات تفریحی مردم، ایجاد زیرساخت های گردشگری در آن ضرورت است.
فرماندار کنگان یادآور شد: احداث مجموعه بزرگ گردشگری چشمه با بهره گیری از مواهب الهی، می تواند این منطقه را به مکانی مناسب برای تفریح و نشاط مردم و مهمانان تبدیل کند.
تبرکی بیان کرد: راه اندازی گشت های دریایی نیز از برنامه های مهمی است که در فروردین ماه با استقبال مهمانان و گردشگران نیز مواجه شده است.
وی گفت: همه مردم و مسئولان باید در راستای رشد و اعتلای شهرستان کنگان اهتمام ورزند و نباید کم کاری و اهمالی انجام شود.
برچسب ها: بندر کنگان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین