mana.ir

کد خبر: ۸۷۰۵۳ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - ۱۵ تير ۱۳۹۹

راه اندازی نخستین آزمایشگاه تخصصی تست کرونا در بندر ماهشهر

نماینده بندر ماهشهر و هندیجان در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی نخستین آزمایشگاه تخصصی تست کرونا در خوزستان با همکاری صنایع پتروشیمی در بندر ماهشهر خبر داد.

راه اندازی نخستین آزمایشگاه تخصصی تست کرونا در بندر ماهشهر
 
حبیب آقاجری در گفتگو با خبرنگار مانا افزود: با توجه به بالا رفتن آمار بیماران کرونایی در خوزستان و به‌ منظور شناسایی افراد مبتلا شده و کنترل شیوع ویروس، با همکاری صنایع پتروشیمی آزمایشگاه تست کرونا به زودی در بیمارستان نفت بندرماهشهر راه‌اندازی خواهد شد.

وی افزود: محدودیت تعداد تست و طولانی شدن بازه دریافت جواب آزمایش کرونا در بندر ماهشهر سبب ایجاد نگرانی از گسترش ویروس کرونا شده بود که با همت صنایع پتروشیمی و همکاری بهداشت و درمان ماهشهر در ماه جاری این  آزمایشگاهِ مجهز افتتاح می‌شود.

این نماینده مجلس با تقدیر از صنایع پتروشیمی ماهشهر در پشتیبانی برای مقابله با ویروس کرونا افزود: هم اکنون تجهیزات این آزمایشگاه توسط صنایع پتروشیمی خریداری شده و به زودی به بندر ماهشهر انتقال می‌یابد.

آقاجری با اشاره به وضعیت قرمز بندر ماهشهراز لحاظ بیماری کرونا افزود: با وجود شیوع کرونا، خوشبختانه در فعالیت بندری و واحد‌های گمرکی خللی ایجاد نشده است و روند تخلیه و بارگیری کالا در بنادر امام و ماهشهر بدون وقفه ادامه دارد.

شهر‌های آبادان، ماهشهر و هندیجان از لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز و خرمشهر در وضعیت نارنجی قرار دارد.

ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان، محدودیت‌های تردد و کاهش فعالیت‌های اقتصادی در شهر‌های با وضعیت قرمز اتخاذ کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین