mana.ir

کد خبر: ۸۷۰۳۳ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۱۳ تير ۱۳۹۹

عزم نیروی دریایی سپاه در برخورد با صید ترال

نماینده شرق هرمزگان گفت: عزم نیروی دریایی سپاه در برخورد با صید ترال قابل ستایش است.

عزم نیروی دریایی سپاه در برخورد با صید ترال

به گزارش مانا، حسین رئیسی در دیدار با فرمانده پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه  اظهار کرد: مردم شما پاسداران را نماد نظام می‌دانند و هر جا که کاری از عهده کسی بر نیامده، سپاه پای کار آمده است و آن را به خوبی و با درایت و توانمندی انجام داده است.

وی افزود: عزم نیروی دریایی سپاه در برخورد با صید ترال قابل ستایش است و مردم انتظار دارند همان گونه با صید ترال برخورد کنید.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس عنوان کرد: در سواحل مکران نگاه مردم به دریا است که معیشت این مردم به دریا وابسته است و نباید عده‌ای معیشت این مردم را به خطر بیندازند و اقدام به موقع سپاه در موضوع صید ترال سبب شد تا نور امید در دل مردم زنده شود.

رئیسی اضافه کرد: فرماندار جاسک از ابتدای مسؤولیت با شجاعت تمام مقابل این صید ترال ایستاد که مردم به خوبی از ایشان یاد می‌کنند و این هماهنگی در میان نیروهای حوزه شرق هرمزگان در دفاع از حق مردم و ایستادگی در برابر زورگویی‌ها و تضییع حقوق مردم نشان دهنده حرکت رو به جلو در این عرصه است.

وی گفت : امام و رهبری به سپاه نگاه ویژه داشتند و دارند و این افتخار بزرگی برای سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در توسعه و پیشرفت هرمزگان و ایران عزیز نقش ویژه‌ای دارند و مردم نیز حامی آنان در این موضوع هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار