mana.ir

کد خبر: ۶۴۲۶۸ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۵

جابه جایی34 هزارمسافرنوروزی توسط کشتیرانی والفجر

کشتیرانی والفجر در ایام نوروز 34 هزار مسافر را به همراه 2164 دستگاه خودرو جابه جا کرد.

جابه جایی34 هزارمسافرنوروزی توسط کشتیرانی والفجر
مدیرعامل کشتیرانی والفجر در گفتگو با خبرنگار مانا گفت: این شرکت در نوروز 95 اقدام به انجام سفرهای مسافری به جزایر کیش(مسافرو خودرو) ،قشم ،خارگ و همچنین سفرهای خارجی به بنادر دبی، شارجه و کویت ونیز گشت های دریایی و تورهای داخلی در جزیره خارگ، خرمشهر و ماهشهر انجام داده است.
کاپیتان منصور اسلامی با اشاره به تعداد سفرهای نوروزی افزود: در ایام نوروز تعداد 13 هزارو 160 نفر در گشت های دریایی ، 16 هزارو 915 مسافر و 2164 دستگاه خودرو در مسیر های کیش و قشم و نیز 3991 نفر مسافر در مسیر های خارجی جابه جا شده اند. 
وی با اشاره به سابقه بیش از سه دهه فعالیت کشتیرانی والفجر در عرصه جابه جایی مسافر و حمل بار افزود: این شرکت در نوروز 95 نیز همچون سالهای گذشته با بسیج همه جانبه پرسنل زحمتکش و خدوم خود در دفتر مرکزی،شعبات بنادر و نیز کادر دریایی به منظور ارائه خدماتی بهتر به مسافران گرامی و نیز توسعه هرچه بیشتر صنعت گردشگری سفرهای منظم دریایی را برگزار کرده است .
وی همچنین به تجهیز و نوسازی ترمینال بین المللی مسافری دریایی کشتیرانی والفجر در بندر لنگه اشاره کرد و گفت: در ایام نوروز با توجه به حضور پررنگ تر مسافران نوروزی و در راستای تکریم هم میهنان ،این شرکت ترمینال بین المللی خویش در بندر لنگه را تجهیز و نوسازی کرد. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین