mana.ir

کد خبر: ۸۷۹۹۸ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۳۰ مهر ۱۳۹۹

ایجاد بستر‌های هماهنگی مشترک در حوادث دریایی

معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از جهش کامل ارتباطی بین ارگان‌های دریایی با ایجاد بستر‌های هماهنگی مشترک در حوادث دریایی در محدودۀ منطقه A۱ دریایی خبر داد.

ایجاد بستر‌های هماهنگی مشترک در حوادث دریایی

به گزارش مانا؛ سیدحسن ابراهیمی اظهار کرد: در جهت تعامل سازنده تمامی ارگان های دریایی به صورت واحد، برای ایجاد یک بستر ارتباطی مشترک روی کانال VHF دریایی توافق لازم َصورت گرفت.
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان؛ موافقت استفاده از فرکانس‌های دریایی در ایستگاه های یگان حفاظت شیلات استان پس از اخذ سازمان تنظیم مقررات رادیویی، توافق ایجاد مبانی اولیه طرح پوشش ارتباطی همه فرکانس‌های استفاده شده در محدودۀ بندر چابهار و شروع فرکانس بندی‌های جدید مطابق با مجوز اخذ شده از سازمان تنظیم مقررات رادیویی را از دیگر توافقات دومین نشست کمیته مخابرات دریایی استان اعلام کرد. 

رئیس کمیته مخابرات دریایی استان با بیان اینکه ساختمان مرجع دریایی استان نقش بسزایی در توان تجهیزاتی ساختارهای عملیاتی در آینده نزدیک خواهد داشت، افزود: شروع اقدامات طراحی و پیگیری تجهیزات ارتباطی ساختمان مرجع دریایی استان از دیگر نتایج حاصل شده در دومین نشست کمیته مخابرات دریایی در بندر شهید بهشتی بود.
ابراهیمی ضمن قدردانی از همه ارگان‌های دریایی منطقه که تعامل بسیار سازنده‌ای در این خصوص داشته‌اند تصریح کرد: کمیته مخابرات دریایی استان توانسته است نقش بسزایی در کمک به ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی در بستر دریایی در استان داشته باشد.

ایجاد بستر‌های هماهنگی مشترک در حوادث دریایی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین