mana.ir

کد خبر: ۸۷۰۷۲ |
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - ۱۶ تير ۱۳۹۹

استقبال و تقدیر از کارکنان کشتی تانکر کشتیرانی اعزامی به ونزوئلا

امروز در مراسمی با حضور نمایندگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از فرمانده و کارکنان کشتی تانکر "پتونیا" اعزامی به ونزوئلا استقبال و قدردانی شد.

استقبال و تقدیر از کارکنان تانکر

به گزارش مانا، صبح امروز مدیر شعبه کشتیرانی در بوشهر و هیئت همراه به نمایندگی از سوی مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از کشتی تانکر "پتونیا" که به تازگی از سفر حمل محموله نفتی به کشور ونزوئلا برگشته بود در اسکله شماره یک بندر بوشهر استقبال کردند.

در این مراسم که جمعی از مسئولین شرکت پخش فرآورده های نفتی، سازمان بنادر و دریانوردی، معاونت سیاسی فرمانداری شهرستان بوشهر و مسئولین دریابانی نیز حضور داشتند با اهدای گل و لوح تقدیر از عملکرد فرمانده و کارکنان کشتی تانکر "پتونیا" تقدیر و تشکر شد.
مدیر شعبه بوشهر کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن بیان اهمیت این حماسه غرور‌آفرین از فرمانده و کارکنان کشتی تقدیر و تشکر کرد و این سفر را زمینه‌ساز گسترش فرهنگ استکبارستیزی دانست.
 وی  تأکید کرد: گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اتکا بر نیروهای متخصص و ایرانی خود همواره در خط مقدم مبارزه با تحریم‌های یک‌جانبه قرار داشته است و از اقدام مقامات کشوری و لشکری در تقدیر از دریادلان کشتی "پتونیا" تشکر کرد و حضورشان را باعث دلگرمی دانست.
در ادامه این مراسم فرمانده کشتی تانکر "پتونیا" نیز ضمن تشکر از حضور مسئولین با اشاره به حساسیت بالای فعالیت دریانوردان گفت:  تنها راه موفقیت و تحقق اهداف و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایران  روحیه جهادی و مقابله با تحریم های ظالمانه استکبار جهانی است.
در پایان این مراسم  لوح تقدیر به همراه حلقه‌های گل به فرمانده و کارکنان کشتی تانکر پتونیا تقدیم شد.
شایان ذکر است مقرر شده بود مراسم استقبال از فرماندهان و کارکنان کشتی تانکر با حضور مسئولین عالی‌رتبه کشور و کشتیرانی در بندرعباس برگزار شود که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و در جهت حفظ سلامت پرسنل به فرصت مناسب دیگری با حضور کارکنان هر دو کشتی تانکر اعزامی موکول شد.

 


استقبال و تقدیر از کارکنان تانکر کشتیرانی اعزامی به ونزوئلا
استقبال و تقدیر از کارکنان تانکر کشتیرانی اعزامی به ونزوئلا

استقبال و تقدیر از کارکنان تانکر کشتیرانی اعزامی به ونزوئلا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار