mana.ir

کد خبر: ۸۵۴۰۹ |
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۱۸ آذر ۱۳۹۸

طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان حمایت می‌شود

استاندار هرمزگان در دیدار با معاون اول رئیس‌جمهور، حمایت از اجرای طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان را مورد پیگیری قرار داد.

به گزارش مانا، فریدون همتی استاندار هرمزگان در دیدار با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور موضوع حمایت از سرمایه‌گذاران و فعالان به‌ویژه تعاونی‌های صیادی جهت مشارکت در اجرای طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان را مطرح کرد.

وی پرورش ماهی را یکی از ظرفیت‌های مهم و اشتغال‌زا در هرمزگان اعلام کرد و گفت: هدف‌گذاری‌های خوبی در این زمینه در استان صورت گرفته تا بتوانیم از این طریق ضمن ایجاد اشتغال، درآمدزایی مناسبی نیز برای مردم هرمزگان انجام شود.

همتی وجود تعاونی‌های صیادی در مناطق ساحلی هرمزگان را یک ظرفیت خوب جهت مشارکت در اجرای طرح‌های پرورش ماهی دانست و تصریح کرد: باید حمایت لازم با پرداخت تسهیلات جهت مشارکت تعاونی‌های صیادی در طرح‌های پرورش ماهی صورت گیرد و تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی یکی از امکانات خوب در این حوزه است.

معاون اول رئیس‌جمهور نیز ضمن استقبال و موافقت با این پیشنهاد استاندار هرمزگان، بر لزوم مطرح شدن موضوع حمایت از طرح‌های پرورش ماهی در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور تأکید کرد تا از این طریق اقدامات لازم در این حوزه صورت گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین