mana.ir

کد خبر: ۸۳۹۹۱ |
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

ساخت کامیون های خودران برای جابه جایی کانتینر

اولین کامیون خودران برای جابه جایی کانتینر در ترمینال ها توسط شرکت Volvo Trucks سوئد ساخته شد.

به گزارش گروه بین الملل مانا، این کامیون های خودران کالا را پس از تخلیه  کشتی ها در ترمینال ها برای ارسال به مقاصد مختلف جابه جا می کنند.

سازندگان این وسیله نقلیه می گویند این قبیل خودروهای خودران یک وسیله نقلیه به عنوان زنجیره تامین تکمیل کننده لجستیک به شمار می روند که در مراکز تدارکات، کارخانه ها و بنادر، کانتینرها را با دقت بسیار بالا جابه جا می کنند.  

"Mikael Karlsson" معاون شرکت Volvo Trucks در زمینه راه اندازی و ساخت این وسیله نقلیه گفت: کار ساخت این کامیون از سال 2018 آغاز شد که برای اولین بار در سیستم حمل و نقل ترمینالی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی یاد آور شد: آزمایش های اولیه نشان داد که وسیله نقلیه برای گسترش عملیات در ترمینال ها یک شرایط آرمانی را پدید می آورد تا مدیران ترمینال ها دغدغه خاطر برای جابه جایی کالا نداشته باشند.

وی افزود: قصد داریم با تولید انبوه این نوع وسیله نقلیه در خط مقدم حمل و نقل خودگردان، ترمینالی سازگار با محیط زیست و بهره وری در کسب و کار داشته باشیم.

"Mikael Karlsson" یاد آور شد: محیط ترمینال ها همواره از آلودگی محیط زیست رنج می برند. ما با ابداع این کامیون به کمک محیط زیست آمده ایم زیرا به هیچ عنوان آلودگی ندارد.

وی در پایان گفت: این وسیله نقلیه از طریق  برج کنترل هدایت می شود و اگرچه در تست های اولیه با محدودیت سرعت مواجه بودیم اما قرار است این محدودیت ها به زودی برطرف شود.

ساخت کامیون های خودران برای جابه جایی کانتینر

ساخت کامیون های خودران برای جابه جایی کانتینر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار