mana.ir

کد خبر: ۸۳۹۱۳ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر:

علت آتش سوزی در بندر نخل تقی در حال بررسی است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات اطفاِی حریق چهار موتور لنج باری که در حوضچه بندر نخل تقی دچار حریق شده بودند، با حضور به موقع شناور های عملیاتی و تیم های امدادی، با موفقیت انجام شد.

به گزارش مانا، سیاوش ارجمند زاده  درباره حادثه آتش سوزی در حوضچه بندر نخل تقی، از توابع شهرستان عسلویه افزود: در پی آتش سوزی  چهار فروند موتور لنج باری در حوضچه بندر نخل تقی، بلافاصله تیم های امدادی به محل اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با توجه به عمق کم حوضچه بندر نخل تقی که موجب محدود شدن دسترسی یدک کش های سنگین به درون حوضچه شد، عملیات اطفاء حریق در مرحله  اول از سمت ساحل توسط نیروهای آتش نشان و از دریا توسط شناورهای سبک صورت گرفت. 
وی اضافه کرد: در ادامه عملیات، با انتقال و‌ جابه جایی برخی از شناورهای سانحه دیده، اطفاء حریق به طور مؤثرتر ادامه یافت و شناوهای عملیاتی دیگر نیز با مشارکت بهتر ضمن کنترل حریق، از سرایت آتش به دیگر شناوهای مستقر در حوضچه جلوگیری کردند و عملیات اطفای حریق با موفقیت و بدون تلفات جانی به پایان رسید. 
 مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر عنوان کرد: میزان خسارت وارده به شناورهای سانحه دیده و همچنین علل بروز حادثه در دست  بررسی است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار