mana.ir

کد خبر: ۸۳۷۴۴ |
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸

5 خط کانتینری بزرگ به اتحادیه کشتیرانی دیجیتالی پیوستند

یک ماه پس از ایجاد اتحادیه جهانی کشتیرانی دیجیتال پنج شرکت بزرگ کانتینری به این اتحادیه پیوستند.

5 خط کانتینری بزرگ دیگر به اتحادیه کشتیرانی دیجیتالی پیوستند

به گزارش گروه بین الملل مانا، در پی تاسیس اتحادیه کشتیرانی دیجیتالی، پنج غول کشتیرانی کانتینریHyundai Merchant Marine (HMM)  Evergreen  ،Yang Ming Marine Transport Corporation ، CMA CGM و یک خط دیگر به عنوان عضو پذیرفته شدند.

بر اساس این گزارش اتحادیه جهانی کشتیرانی دیجیتالی(DCSA) چندی پیش توسط شرکت هایMaersk ،Hapag-Lloyd،Mediterranean Shipping Company (MSC و (Ocean Network Express (ONE تاسیس شد و با 9 غول اقیانوسی به عنوان بزرگترین خط کانتینری مشترک آسیایی و اروپایی بخش مهمی از حمل و نقل دریایی را بر عهده خواهد گرفت به گونه ای که پیش بینی می شود با الحاق شرکت های جدید به این اتحادیه 70 درصد بازار حمل و نقل جهانی را در دست گیرد.

"Thomas Bagge" مدیر عامل DCSA در این زمینه گفت: از اینکه اعضای جدید در فاصله کوتاه زمانی به این اتحادیه پیوستند هیجان زده هستیم به همین جهت در صددیم استانداردهای دیجیتال را در خطوط کشتیرانی پیاده کنیم .

وی با اشاره به اینکه این موفقیت برای ما حیاتی است اظهار امیدواری کرد مشارکت خطوط حمل و نقل کانتینری تعهد بیشتری را مقابل مشتریان ایجاد کند.

از سوی دیگر "Andre Simha" رئیس هیئت نظارت DCSA و مدیر ارشد MSC درباره نحوه اداره این اتحادیه گفت: یک تیم قوی رهبری توسط همه اعضای بنیانگذار پشتیبانی می شود که خطوط  حمل و نقل کانتینری را در بهترین حالت قرار داده است و انتظار می رود در آینده موفقیت های جدیدی کسب کند.

"Thomas Bagge" مشاور ارزیابی بخش دیجیتال مرسک نیز در این زمینه گفت: این اولین بار است که صنعت حمل و نقل کانتینری یک ارتباط  قوی و منطقی را برای پاسخگویی به نیازهای IT و  دیجیتال تشکیل داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار